lekarz Elżbieta Smętek

Psychiatra

Świetny specjalista z wielkim doświadczeniem i wiedzą. Pani Doktor, choć jest młoda, wsłuchuje się w Pacjenta, potrafi spojrzeć z dystansem na problem, ukazuje tło choroby i tłumaczy sposób leczenia. Jest kreatywna, bo za każdym razem ukazuje inne zagadnienia w chorobie. Mam do Niej zaufanie. Zawsze elegancka, zadbana, ma dla mnie czas i jest przygotowana do wizyty. Z całą odpowiedzialnością polecam każdemu, kto boryka się z problemami. Jest po dobrej szkole, ma niesamowitą wiedzę i ma jeszcze w sobie to coś, co powoduje, że jest u mnie coraz lepiej. Pani Doktor Eli - wielkie dzięki!

Jest ok, ale wolałabym częstsze wizyty. Chodzę raz na 2 miesiące

Jest ok, ale wolałabym częstsze wizyty. Chodzę raz na 2 miesiące

Pani Doktor w przypadku mojego problemu z doborem leków dość dobrze trafiła,ponieważ mój nastrój trochę się poprawił i wyciszyłam się.Jednak podczas wizyty (moim zdaniem) Pani Doktor za dużo czasu poświęciła na przedstawienie mi statystyk dotyczących problemu z jakim do Niej przyszłam,za mało słuchała co mam do powiedzenia,a za dużo sama mówiła.Dlatego nie jestem pewna,czy poleciłabym Panią Doktor osobie,która miałaby poważne problemy ze sobą i potrzebowałaby porady psychiatry.

Jakie 150 zł????????co to za koleś tu pisze!U pani dr koszt pierwszej wizyty 100 a każda następna 60 zł...ale nie każdy chce słyszeć ,ze jest chory.

nieuprzejma, bez empatii, pewna siebie, gadatliwa, nie dopuszcza pacjenta do głosu !

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bytom"?

Bytom

Sosnowiec
zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1