dr n. med. Elżbieta Stachlewska

Chirurg onkolog, Endokrynolog

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna. W roku 2012 byłam operowana przez Panią Doktor (całkowite usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego). Z jakimikolwiek wątpliwościami zawsze mogłam zadzwonić na komórkę, a operacja została wykonana tak perfekcyjnie, że do tej pory przy każdej kontroli usg lekarze nie mogą się nadziwić jak pięknie i dokładnie tarczyca została usunięta, no i mam malusieńką bliznę (kreseczka o długości 5 cm). Poza tym, już dobę po operacji mogłam normalnie mówić i czułam się naprawdę dobrze. Oby było jak najwięcej takich Lekarzy z prawdziwego zdarzenia!

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna.

Oby było jak najwięcej takich Lekarzy z prawdziwego zdarzenia!

Pani doktor operowała mnie w maju 2013. Świetny fachowiec - zero powikłań, nacięcie małe i myślę że będzie bardzo mało widoczne. Pełna informacja o chorobie, kontakt telefoniczny z lekarzem, instrukcje co dalej po operacji - jak będzie przebiegac dalsze leczenie. Zdecydowanie polecam!!! Wszystkim których czeka operacja usunięcia tarczycy polecam również świtnego anestezjologa - dr Pacałowskiego (ja miała perację w Medicoverze). Nie każdy umie znieczulić do tej operacji i wtedy nawet najlepsze ręce mają po prostu gosze warunki do pracy.

Profesjonalizm i duża wiedza w zestawie z bardzo miła obsługa . Jestem 2 dni po operacji i czuje się znakomicie.

Najwyższy kunszt chirurga onkologa. Pełen profesjonalizm. Zero powikłań (tarczyca). Gorąco Polecam.

Najwyższy kunszt chirurga onkologa. Pełen profesjonalizm.
Zero powikłań (tarczyca). Gorąco Polecam.

Pani dr to cudowna kobieta, operowała mnie na raka tarczycy. Cała operacja przeszła bez problemowo. Jeśli ktoś ma kłopoty z tarczycą to tylko do Pani dr. Jest miłą i ciepłą osoba, która potrafi pocieszyć i dodać otuchy w tak trudnych chwilach. Bardzo gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr
Jacek Gałczyński