lekarz Ewa Demidowicz

Pediatra, Wizyty domowe

Polecam bardzo! Byliśmy w sprawie kontroli dot. hematologii, ale Pani Doktor od razu dała nam skierowania do neurologa i na rehabilitacje. Okazało się, że to podstawa przy wcześniaku, a niestety nie dostaliśmy tego od naszego pediatry. Jestem jej bardzo wdzięczna, że mimo że przyszliśmy z innym problemem zajęła się naszym synkiem kompleksowo!

Oczywiście polecam.Nikomu innemu nie powierzyłabym mojego dziecka.P,doktor przyjmuje w Centrum Medycznym "Nad Brdą" jak również w Szpitalu Jurasza na oddziale onkologicznym.

Pani doktor leczy mojego syna na oddziale onkologicznym od lutego tego roku jestem zadowolona z współpracy z nami dba bardzo o swoich pacjentów.Jest lekarzem godnym polecenia!

Pani Doktor przyjmuje w Centrum Medycznym "Nad Brdą" na ulicy Dworcowej. Jest to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Świetny lekarz brakuje nam takich moje starsze dziecko ma 7 lat choruje od 3miesiąca życia nie spotkałam tak oddanego swojej pracy lekarza jedynie czego żałuje to nie wiem gdzie jeszcze przyjmuje poza gabinetem w Fundacji Zdrowie Dla Ciebie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz