Wizyty Domowe Bydgoszcz

dr n. med. Krzysztof Czyżewski

Wizyty domowe, Pediatra

wizyty domowe

85-094 Bydgoszcz

Lekarz, który odczarowuje wszystkie złe opinie na temat polskiej służby zdrowia! Zdecydowanie godny polecenia, prowadzi dwóch moich synów! Tytan pracy, zawsze uprzejmy i z poczuciem humoru! Nigdy nie patrzy na nikogo z góry, traktuje wszystkich na równi! Bardzo życiowy i znający realia polskich rodzin!. Myśli o pacjencie w szczególe i w ogóle. Wizyty w niego to paradoksalnie przyjemność.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Demidowicz

Wizyty domowe, Pediatra

Bydgoszcz

Polecam bardzo! Byliśmy w sprawie kontroli dot. hematologii, ale Pani Doktor od razu dała nam skierowania do neurologa i na rehabilitacje. Okazało się, że to podstawa przy wcześniaku, a niestety nie dostaliśmy tego od naszego pediatry. Jestem jej bardzo wdzięczna, że mimo że przyszliśmy z innym problemem zajęła się naszym synkiem kompleksowo!
Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Marek Krzyżanowski

Wizyty domowe, Internista

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Robert Bielis

Wizyty domowe, Neurolog

Bydgoszcz

mąż był u niego dwa razy z bólem krzyża, za pierwszym razem doktor ostukał go młoteczkiem, sprawdzając poprawność odruchów neurologicznych, ale w sprawie, z którą do niego poszliśmy zlecił tylko rentgen, z którego nic nie wynikało. mąż skarżył się na silny ból, który nie pozwalał mu momentami normalnie chodzić, a doktor na to, że gdyby się pogorszyło to wtedy mamy do niego przyjść! zmieniliśmy neurologa - inny lekarz zamiast niepotrzebnie ...

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Onkolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Agnieszka Hamerlińska-Latecka