lekarz Ewa Grzybowska

Neonatolog, Pediatra

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.

Wspaniały lekarz z powołaniem wykonujący swoją pracę. Dzięki pani doktor mój malutki synek ma się dzisiaj dobrze, a po narodzinach było z nim bardzo źle. Lekarz o wspaniałym podejściu do swych małych pacjentów i ich rodziców. Dzięki Pani doktor mogę cieszyć się wspaniałymi dzieciakami, które praktycznie nie chorują.

ZAZWYCZJA KILKA RAZY SIE ZASTANAWIAM ZEBY KOMUS WYSTAWIC ZLA OPINIE ALE TU NIE MAM ZADNYCH WATPLIOWSCI-KILKA RAZY DZWONIAC Z BARDZO PILNA SPRAWA ODMOWILA MI POMOCY A WLASCIWIE MOJEMU DZIECKU-MOWIAC ZE MUSZE SAMA SOBIE PORADZIC! TAK NIE POSTEPUJE LEKARZ Z POWOLANIA!!!!ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Pani Doktor to nie tylko wspaniała i kompetentna lekarka ale także miła,cierpliwa i umiejąca słuchać osoba.Polecam w 100%.

Fantastyczna Pani dr!!! Nie znam nikogo z takim podejsciem i powolaniem do dzieci!!! Tyle ile trzeba, poswieci czasu dzidziusiowi, polecam z czystym sumieniem!!!

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa