lek. dent. Ewa Gulińska

Ocena wizyty bardzo pozytywna. Przesympatyczna uśmiechnięta osoba, widać, że to lekarka z powołania, bardzo zaangażowana we współpracę z pacjentem. A do tego perfekcjonistka, w czasie wizyty pewne ruchy i konkretny plan, co robimy. Polecam.

Od strony dentystycznej jest Pani fachowcem na 100 %. A mogę porównać, bo niejeden gabinet juz odwiedziłem w swoim życiu i stwierdzam, że w Clubdencie, gdzie Pani mnie przyjmowała jest wyjątkowo. Poza tym da się odczuć, że leczenie zębów i kontakt z pacjentem sprawiają Pani przyjemność, a jak dla mnie to bardzo duży pozytyw, kiedy lekarz jest w trakcie wizyty "ze mną" i widzi we mnie człowieka z problemem do rozwiązania, a nie potencjalny zarobek jak inni. Wizyta była bardzo profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze. Pozdrawiam Panią serdecznie. Mariusz ...

Pozdrawiam Panią serdecznie.
Mariusz Sk.

Pani Ewa Gulińska z wielką precyzją przeleczyła kanałowo pod mikroskopem mój ząb, któremu nie dało wcześniej rady dwoje innych dentystów. Potwierdzam to, co tu czytałem, że ma bardzo życzliwe i indywidualne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Wizyty były długie, bo ząb był ciężkim przypadkiem, ale nawet te 1,5-godzinne były przyjemnością z poduszką pod głową i dobrym filmem w tle. Polecam.

Polecam.

Polecam Panią Doktor Ewę Gulińską. Znakomity i dokładny lekarz. Ogromna kultura osobista i życzliwość wobec pacjenta. Leczenie zębów w tak profesjonalnym gabinecie to przyjemność.

Polecam Panią Doktor Ewę Gulińską.

Znakomity i dokładny lekarz.

Ogromna kultura osobista i życzliwość wobec pacjenta.

Leczenie zębów w tak profesjonalnym gabinecie to przyjemność.

Miła atmosfera, sympatyczna osoba, leczenie przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie. Znalazłam tu wszystko, czego szukałam w gabinecie stomatologicznym.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134