dr Ewa Gwiaździńska

3,3
2,7

Anonim

16.05.2017

Plus dla Pani doktor za różowy fartuszek, bardzo ładny. Minus za podejście do klienta, w tym nieuzasadnione niczym opóźnienie i ogólny desinteressement. Pani Doktor w widoczny sposób nie podoba się praca w Luxmedzie i nie ma zamiaru się w niej przemęczać. Nie wrócę, nie polecam.

niezadowolony

21.06.2014

Pani dr pomyliła się o 2 lata, i tak z założonych 2 lat "leczenia" zrobiły się 4. Stanowczo odradzam. Z roku na rok wizyty drożały. Kupa kasy, stresu i wstydu.

Jagoda

06.04.2014

pani Ewa Gwiaździńska wyprostowała mi zrotowane jedynki na górze i na dole, dzięki aparatowi znikneło stłoczenie i mam naprawde piekny usmiech

Monika

16.03.2014

Właśnie zakończyłam leczenie (prostowanie) górnego łuku. Mogę powiedziec, że efekt jest lepszy niż zamierzałam i sądziłam. Na każdym etapie leczenia Pani doktor tłumaczyła, co będzie robić, obyło się bez wyrywania i za każdym razem byłam pytana o zdanie, czy chcę "taki albo inny" efekt. Polecam!

Anonim

24.09.2013

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38