lek. stom. Ewa Zajączkowska

Pani doktor zrobila dwa zeby kanalowe w piatek a w sobote i niedziele klinika zamknieta zrobil sie stan zapalny bol nie samowity zostawila bez Antybiotyku nie polecam Pani Ewy

Polecam tego lekarza! Uratowała mi kolejnego zęba, z którego myślałam, ze nic nie będzie:( wszystko dokładnie wytłumaczyła na temat całego leczenia. Cała wizyta przebiegła tez przy zachowaniu wszystkich środków ochrony, tak jak powinno być. Miło, uprzejmie i bez bólu!

Bardzo mądra i kompetentna Pani doktor, tłumaczy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ma podejście do dzieci i do wystraszonych dorosłych pacjentów.Wizyta u takiego stomatologa to sama przyjemność. To lekarz wszechstronnie uzdolniony, znakomicie wykonała mi również pracę protetyczną. Gorąco polecam.

Bez chwili wahania mogę polecić tą Panią stomatolog każdemu niezależnie od wieku. Wspaniale zajmuje się zarówno małymi jak i dorosłymi pacjentami. Wizyta jest bezbolesna i bezstresowa a efekty leczenia są rewelacyjne.

Wspaniała lekarka. Ogromnie cierpliwa, kompetentna i sympatyczna. Wizyta u takiego stomatologa to sama przyjemność.

Wspaniała lekarka. Ogromnie cierpliwa, kompetentna i sympatyczna.
Wizyta u takiego stomatologa to sama przyjemność.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, gorąco polecam :)

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, gorąco polecam :)