lekarz Grażyna Durzyńska-Doruch

Lekarz rodzinny, Pediatra

niekompetentna, arogancka Pani... niemiła, nieprzyjemna. Wypuściła mi chorą córkę bez zaleceń i lekarstw. Proponuję trzymać się od tego pseudo lekarza z daleka

Bardzo dobry kompetentny lekarz i fachowiec .....mila uprzejma i ponad wszelka watpliwosc skrupulatna w stawianiu diagnozy ....Pani doktor na piatke .Kacper Kulik byly maly pacjet juz jako student medycyny pozdrawia Pania doktor wraz z mama

pozostawia wiele do życzenia tyle co przez tą Panią się nastresowaliśmy to długo by pisać dziecko ma w tej chwili 5 lat i od roku jesteśmy pod opieką innego lekarza, Pani dr wysyłała nas do różnych specjalistów od narodzin małego, w ogóle nie mogliśmy się dzieckiem nacieszyć bo ciągle coś, oczywiście w badaniach wszystko wychodził ok, ale co nas to stresu kosztowało !! a dziecko co badanie histeria, nie polecam, chyba że hipohondrykom, to wtedy świetny lekarz

Dr Doruch to bardzo dobra lekarka, wcześniej to ja byłam jej pacjentką, teraz leczy moją córkę. Bada bardzo dokładnie, zleca badania i nie "faszeruje" antybiotykami na byle przeziębienie. Polecam.

Polecam.

bylam u niej z corka tylko raz ale wydaje sie porzadna dobrze zaragowala na chorobe corki gdyz nie wiadomo jak by sie skonczyla jej choroba gdyby nie jej reakcja nie moge jednak polecic bo nie znam jej za bardzo bo bylam tylko na jednej wizycie zastepczej bo mojej doktor nie bylo

Sytuacja miała miejsce dobrych kilka lat temu, ale do dzisiaj wspominam ten dzień, zastanawiając się jak ta kobieta mogła zostać pediatrą. Trafiłam do tej Pani jako młoda dziewczyna, w zasadzie przez przypadek - bolało mnie gardło, bałam się, że zaczyna mi się angina, a mojej Pani doktor nie było. Już od początku widziałam, że jej nie leży przyjmowanie mnie. Była strasznie niemiła, poddawała w wątpliwość moje objawy, sugerując, że symuluję. Wydzielinę, która zebrała mi się na migdałach (którą nazwała "zimnym czopem") usuwała w "mało delikatny sposób" drewnianą szpatułką, dźgając mnie nią w język i krzycząc, żebym go rozluźniła. To był dla mnie szok - siedząc tam, zastanawiałam się gdzie ja trafiłam? Czułam się tak poniżona jak jeszcze nigdy w życiu. Nie mogłam zrozumieć dlaczego ta kobieta mnie tak potraktowała, skoro nic jej nie zrobiłam - spotkałam ją pierwszy raz w życiu. Jakiś czas później koleżanka poskarżyła mi się, że miała okropną wizytę u lekarza, że wyszła z gabinetu prawie z płaczem. Oczywiście okazało się, że miała wątpliwą przyjemność spotkania z Panią Doruch...

Lekarka super, zawsze przyjmie dziecko nie ważne ze nie zarejestrowane. Kompetentna miła o wszystko można zapytać, w razie potrzeby można zadzwonić do gabinetu to odpowie na każde pytanie. Super trafiłam!!!

Wspaniała lekarka,miła,kompetentna Kacper pod opieką Pani doktor był zawsze bezpieczny.

POlecam leczy moje dziecko od urodzenia nie narzekam

POlecam leczy moje dziecko od urodzenia nie narzekam

Beznadziejna "lekarka" w cudzysłowiu bo to szarlatan nie potrfi zdiagnozować żadnej choroby !!!