Lekarz Rodzinny Gdańsk

Gdańsk

Bardzo dobra lekarka. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad z pacjentem, poświęca odpowiednią ilość czasu bez pośpiechu. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję :)

Opinia dodana przez: Joanna

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.

Opinia dodana przez: Małgorzata

ul. Legendy 31
80-180 Gdańsk

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, jak Pani Babińska oddanych pacjentom jest bardzo mało. Wiem, gdyż doświadczyłam w moim życiu dużo lekarzy i przez ich lekceważące podejście do pacjenta zraziłam się do nich, ale jak trafiłam do Pani Doktor to uwierzyłam, że są jeszcze lekarze godni zaufania. Piszę tu bo uważam, że na to zasługuje. Ja idąc do jakiegokolwiek lekarza czytam opinie o nim i wiem, że niektórzy też robią to samo, dlatego ten wpis ma utwierdzic was czytających, że Pani Doktor Babińska jest lekarzem godnym polecenia z którego inni lekarze powinni brać przykład i się od niego uczyć. Polecam Panią Doktor wszystkim. Pani Doktor wszystkiego dobrego dla Pani. Ewelina. :)

Opinia dodana przez: Ewelina

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.

Opinia dodana przez: Ryszard

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Moja kochana pani doktor...przemila nie ma problemu z niczym ...mozna porozmawiac pytac zawsze odpowie na pytania pocieszy i skieruje gdzie trzeba....

Opinia dodana przez: Kasia Kaźmierczak

lekarz Janusz Mielczarek

Lekarz rodzinny, Lekarz med. paliatywnej

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam

Opinia dodana przez: Alojzy

Krzysztof Majdyło

Wizyty domowe, Pediatra

Myśliwska 46D/7
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jan Kader

Lekarz rodzinny, Internista

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.

Płocka 1a lok. 4
80-180 Gdańsk

Byłam u Pani Doktor kilka razy z córką - zawsze trafna diagnoza. Bada dokładnie, dopytuje o wszystko i cierpliwie odpowiada. Ostatnio poszłam ze swoimi dolegliwościami - uporczywy kaszel i nawracające problemy z gardłem i oskrzelami (ponad pół roku). Lekarze w przychodni przepisywali kolejny antybiotyk i tyle... Straciłam cierpliwość po 4-tym antybiotyku - Pani Doktor po wysłuchaniu mnie i zbadaniu stwierdziła, że podejrzewa astmę. Badania to potwierdziły, wizyta u pulmonologa również. Pani Doktor jest naprawdę WSPANIAŁA i każdemu z czystym sumieniem mogę Ją polecić.

Opinia dodana przez: Elżbieta

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Zawsze ma czas, miła, nie spotkałam bardziej kompetentnej. Dobre podejście do dzieci, troskliwa, miła. Na prawdę polecam wszystkim mamom gdy szkraby w potrzebie

Opinia dodana przez: Iwona

Lekarze rodzinni w mieście Gdańsk