Lekarz Rodzinny Gdańsk

Gdańsk

Bardzo dobra lekarka. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad z pacjentem, poświęca odpowiednią ilość czasu bez pośpiechu. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję :)
Opinia dodana przez: Joanna

ul. Legendy 31
80-180 Gdańsk

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Chełmińska 117
80-299 Gdańsk

Jest świetnym lekarzem. Nigdy niczego nie bagatelizuje, martwi się o pacjenta jakby był kimś z najbliższej rodziny. Chodź wie że jest na korytarzu długa kolejka to i tak wysłucha Cię do końca. Jest naprawdę lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Moja kochana pani doktor...przemila nie ma problemu z niczym ...mozna porozmawiac pytac zawsze odpowie na pytania pocieszy i skieruje gdzie trzeba....
Opinia dodana przez: Kasia

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.
Opinia dodana przez: Ryszard

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Rodzinnej Suchanino"
ulica Beethovena 22a
80-171 Gdańsk

Nareszcie mieliśmy wspaniałą lekarkę , która zawsze trafiła w "sedno" choroby czy złego poczucia. Zaleciła odpowiednie lekarstwa, pocieszyła i zawsze miała czas jeżeli pacjentowi zdarzyło się przyjść poza kolejką. Niestety.... nie wiemy dlaczego już do końca roku nie będzie Jej u nas.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Janusz Mielczarek

Lekarz rodzinny, Lekarz med. paliatywnej

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

Krzysztof Majdyło

Wizyty domowe, Pediatra

Myśliwska 46D/7
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jan Kader

Lekarz rodzinny, Internista

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.

Lekarze rodzinni w Gdańsku