3,4
3,7
3,7
3,3

Nie wiem czy dobrze trafiłam na imie i nazwisko Pana Doktora...Jesli Pan Doktor Kuleta o którym tu jest mowa to ten sam Pan Doktor ktory obecnie przyjmuje jako pediatra w Mrągowie to ja dziekuje za takiego lekarza dla dzieci... Moze w innej dziedzinie jest znawca ale jesli chodzi o dzieci to chyba nie za bardzo ma pojecie o ich leczeniu...Dziecko 8 miesicy kaszel mokry powodujacy wymioty do tego katar....poszłam wiec na wizyte do pana doktora. Po wysłuchaniu mnie i moich wczesniejszych doswiadczen ze starsza corcia ktora miala podobne objawy (okazało sie w szpitalu po przeswietelniu ze jest zapalenie pluc córcia miala wtedy 2 miesiace) Pan Doktor mnie wysmial ze wymyslam. Kiedy mu powiedzialam jakie leczenie stosowalam przez weekend na wlasna reke dla mojej 8 miesiecznej córci to stwierdzil ze ogladam za duzo reklam oraz stwierdzil ze lekarz ktory zalecil stosowanie masci rozgrzewajacych jest idiota. W koncu po wygloszeniu swoich madrosci osłuchal moja corcie przez body twierdzac ze tak tez ulyszy czy nic jej nie dolga, do gardła w ogole nie zajrzal jedynie do buzi ze stwierdzeniem ze zbaki ida i stad ten katar i kaszel (Pan Doktor Ameryki nie odkryl bo ja nie bedac lekarzem wiem ze dziecku sie zeby wyżynają). Po "osłuchaniu" dziecka stwierdzil ze nic w plucach ani oskrzelach nie słychac i zalecil leczenie Paracetamolem oraz toalete nosa i w poniedziałek do kontorli...... ale za to mi przypisal kilka róznych schorzeń z naciskiem ze mam natychmiast się udac do lekarza rodzinnego po skierowanie na wyniki... Wiec zamiast leczyc porzadnie moje dziecko Pan Doktor leczyl mnie i niestety pan Doktor postawil zla diagnoze mojemu dziecku...Bo jednak zaniepokojona stanem zdrowia mojego dziecka pojechalam do innego lekarza ktory po szczególowym badaniu stwierdzil zapalenie oskrzeli i przepisal antybiotyk . Gdybym kilka dni temu posłuchala pana doktora Kulety ze mam czekac z chorym dzieckiem do poniedzialku i leczyc tylko paracetamolem prawdopodobnie dziecko nabawiloby sie zapalenia pluc. Wiec z czystym sumieniem odradzam leczenie dziecka u pana doktora...Jako pediatra nie za bardzo sie na tym zna, a poza tym bedac nie raz z dzieckiem na badaniach i szczepieniach ciagle robil problemy innym mamo ktore czekały na wizyte do pana doktora, a poza tym przy badaniu mojego dziecka Pan Doktor byl cały przesiaknięty dymem papierosowym.

Pan Doktor Jacek Kuleta pomógł mi bardzo kiedy inna pani doktor nie była zainteresowana moją chorobą.Empatia,kompetencje i podejście do pacjenta. Ja i mój wnuk bardzo dziękujemy za pomoc.

Pan doktor Jacek Kuleta to Dobry lekarz.Wyleczył moją piętnastoletnią córkę z boreliozy.Inni lekarze twierdzili,że moje dziecko symuluje (kierowali nas nawet do psychiatry) .Jak dla mnie to SUPER LEKARZ z ludzkim podejściem, ma wyśmienity kontakt z pacjentem. Wizyta kosztuje tyle, co u innych, ale w przeciwieństwie do innych leczy skutecznie . Jestem mu bardzo wdzięczna.

Jestem mu bardzo wdzięczna.

Jestem zla za zmianę radykalnie mojego leczenia i podwazanie kompetencji innego lekarza.W wyniku tego moje zdrowienie i wychodzenie z choroby bardzo sie przedłużyło.

Dr Jacek Kuleta to lekarz który mimo dużej ilości pacjentów zawsze stara się znaleźć czas aby pomóc każdemu choremu. Ludzie nie rozumieją że to nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek i nie jest w stanie przyjąć w jeden dzień 200 osób,stąd głupie komentarze że mnie nie przyjął bo nie każdego lubi, jest nie miły itd.NIE, porostu jest człowiekiem szczerym. Zastanówmy się skoro Dr Kuleta jest taki zły , to dlaczego codziennie ma takie duże kolejki pacjentów, dlaczego inni lekarze mają pustki pod drzwiami i tylko popijają kawę a cały ...

Ludzie nie rozumieją że to nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek i nie jest w stanie przyjąć w jeden dzień 200 osób,stąd głupie komentarze że mnie nie przyjął bo nie każdego lubi, jest nie miły itd.NIE, porostu jest człowiekiem szczerym. Zastanówmy się skoro Dr Kuleta jest taki zły , to dlaczego codziennie ma takie duże kolejki pacjentów, dlaczego inni lekarze mają pustki pod drzwiami i tylko popijają kawę a cały sznur chorych pacjentów stoi pod drzwiami u Dr Jacka Kulety, Dlaczego? Dr Kuleta to dobry lekarz który jako jedyny z całej przychodni podchodzi do swojej pracy poważnie,który robi to co kocha- Leczy! lekarz który każdego pacjenta traktuję indywidualnie,w każdej sytuacji potrafi doradzić i nie pozostawi bez pomocy. Nie wyobrażamy sobie z mężem co będzie jak Pan Doktor odejdzie,kto będzie leczył, dadzą kolejnego lekarza który będzie taki jak reszta...Nie zgadzamy się z tym!

Odradzam leczenie u Pana Doktora,może z przeziębienia wyleczy ale nie ma pojecia o leczeniu boreliozy. Wykorzystuje niewiedzę pacjentów nt. powyższej choroby. Faktycznie duzo rozmawia podczas każdej wizyty i może sprawiać wrażenie kompetentnego jednak to tylko pozory..Pan doktor ma świadomośc ,że większość chorych na pózna boreliozę była latami niezdiagnozowana i niezrozumiana przez lekarza i trochę sie zabawia w psychologa. Pozwala sie pacjentowi wygadać ale niestety, z przykrościa stwierdzam,ze nie wie jak leczyć tę chorobę. Na dodatek asekuruje sie,ze boreliozę można tylko podleczyć/ zaleczyć. Bardzo duzo niespójności w tym co Pan dr mówi np
na jednej wizycie Pan dr mówi o ilości wyleczonych pacjentów ale przy nastepnych juz o tym nie pamięta i twierdzi,że boreliozy nie da się wyleczyć a tylko zaleczyć. Cos tam Pan dr liznąl ale niewiele.Niestety Pan dr nie bierze pod uwagę tego,ze pacjent moze znać anatomię,fizjologię czy farmakologię.... Zlecane prze Dr leczenie na pewno na jakis czas pomoże bo bakterii będzie mniej w organizmie, także chory lepiej sie poczuje i będzie wracal do gabinetu ale nie wierzę w to,ze kogoś Pan dr wyleczy. Zleca oprócz antybiotyków leki maskujące objawy choroby a to nie jest najlepsza droga. Przestrzegam i uczulam. Można do Pana dr iśc leczyc boreliozę ale tylko wczesną postać( z rumieniem).

To nie lekarz to jakiś ściemniacz, za wizytę w gdańsku bierze 200 zł- w 10 min, synek za niego wypisuje recepty pacjentom, lekarz nie wysłucha co do niego się mówi, zapomina kart, przy każdej wcześniej umówionej wizycie w gdańsku zakłada kartę pacjenta, bo zapomniał, bo jest zajęty, bo wina jego pracowników (jeśli jaki wgl ma) , bo się buduje- takie własnie podaje argumenty lekarz z powołania. Nie polecam, przepisuje leki które kaze brac w kratke, jak sie nie zapytam czy jakies osłonowe potrzeba to nic nie da, zleca badania które ...

Nie polecam, przepisuje leki które kaze brac w kratke, jak sie nie zapytam czy jakies osłonowe potrzeba to nic nie da, zleca badania które sa w jego interesie z Biogena24 bo pewnie maja jakis układ, o wszyskim musi pamietac pacjent bo on ciagle o czyms zapomina. tragedia,

Dr nastawiony na ZYSK. Bardzo mi się to nie podoba. Nie słucha pacjenta - tego co ma do powiedzenia, nie wyjaśnia, dlaczego takie leczenie, a nie inne. Sam dużo mówi, ale nie słucha. Nie dał mi żadnych leków osłonowych,kazał nie brać probiotyków ani nic na żołądek. przy silnych dawkach antybiotyków! Jest może miły i gadatliwy, może i dość skuteczny, chociaż mi nie pomógł wcale po miesiącu leczenia jest tak samo źle, a obiecywał 100% poprawę! Jest bardzo drogi, wręcz pazerny! i nie wzbudził mojego zaufania. Niestety, muszę szukać innego lekarza. Ten lekarz nie ma nawet specjalizacji, nie ma podstaw do zdzierania takich pieniędzy. Profesorowie biorą mniej!!! To, że ma doświadczenie to nie wszystko - bo jednak wiele osób skarży się, że on jedynie zalecza chorobę, nie lecząc jej. Dużo gada, ile w tym prawdy, kto to sprawdzi??? Koszt wizyty to bezczelność i ktoś powinien coś z tym zrobić. Ja musze jechać na kolejną wizytę i na pewno ostatnią. Mam brać kredyt, żeby pan dr jeździł super bryką? To nie jest ludzkie podejście do pacjenta. To jest niemoralne.

Rewelacja! Nie wiem czy poprzedniczki miały zły dzień czy po prostu z tych, co dzień bez narzekania dniem straconym. Konkretny facet. Pierwszy lekarz, który mnie słuchał i nie patrzył na zegarek. Czuję się świetnie! w końcu! Dziękuję Panie Doktorze. Natalia

Natalia

Woziłem żonę po wszystkich ,,fachowcach'' dobre dwa lata. Od uczulenia po psychiczne choroby jej wynajdywali. Na chwilę było lepiej, a i nie zawsze. Teraz wiem, że mam znowu żonę. Gdyby kazał mi płacić 300 zł też bym za to zapłacił.