To nie lekarz to jakiś ściemniacz, za wizytę w gdańsku bierze 200 zł- w 10 min, synek za niego wypisuje recepty pacjentom, lekarz nie wysłucha co do niego się mówi, zapomina kart, przy każdej wcześniej umówionej wizycie w gdańsku zakłada kartę pacjenta, bo zapomniał, bo jest zajęty, bo wina jego pracowników (jeśli jaki wgl ma) , bo się buduje- takie własnie podaje argumenty lekarz z powołania. Nie polecam, przepisuje leki które kaze brac w kratke, jak sie nie zapytam czy jakies osłonowe potrzeba to nic nie da, zleca badania które ...

Nie polecam, przepisuje leki które kaze brac w kratke, jak sie nie zapytam czy jakies osłonowe potrzeba to nic nie da, zleca badania które sa w jego interesie z Biogena24 bo pewnie maja jakis układ, o wszyskim musi pamietac pacjent bo on ciagle o czyms zapomina. tragedia,

Nie wiem czy dobrze trafiłam na imie i nazwisko Pana Doktora...Jesli Pan Doktor Kuleta o którym tu jest mowa to ten sam Pan Doktor ktory obecnie przyjmuje jako pediatra w Mrągowie to ja dziekuje za takiego lekarza dla dzieci... Moze w innej dziedzinie jest znawca ale jesli chodzi o dzieci to chyba nie za bardzo ma pojecie o ich leczeniu...Dziecko 8 miesicy kaszel mokry powodujacy wymioty do tego katar....poszłam wiec na wizyte do pana doktora. Po wysłuchaniu mnie i moich wczesniejszych doswiadczen ze starsza corcia ktora miala podobne objawy (okazało sie w szpitalu po przeswietelniu ze jest zapalenie pluc córcia miala wtedy 2 miesiace) Pan Doktor mnie wysmial ze wymyslam. Kiedy mu powiedzialam jakie leczenie stosowalam przez weekend na wlasna reke dla mojej 8 miesiecznej córci to stwierdzil ze ogladam za duzo reklam oraz stwierdzil ze lekarz ktory zalecil stosowanie masci rozgrzewajacych jest idiota. W koncu po wygloszeniu swoich madrosci osłuchal moja corcie przez body twierdzac ze tak tez ulyszy czy nic jej nie dolga, do gardła w ogole nie zajrzal jedynie do buzi ze stwierdzeniem ze zbaki ida i stad ten katar i kaszel (Pan Doktor Ameryki nie odkryl bo ja nie bedac lekarzem wiem ze dziecku sie zeby wyżynają). Po "osłuchaniu" dziecka stwierdzil ze nic w plucach ani oskrzelach nie słychac i zalecil leczenie Paracetamolem oraz toalete nosa i w poniedziałek do kontorli...... ale za to mi przypisal kilka róznych schorzeń z naciskiem ze mam natychmiast się udac do lekarza rodzinnego po skierowanie na wyniki... Wiec zamiast leczyc porzadnie moje dziecko Pan Doktor leczyl mnie i niestety pan Doktor postawil zla diagnoze mojemu dziecku...Bo jednak zaniepokojona stanem zdrowia mojego dziecka pojechalam do innego lekarza ktory po szczególowym badaniu stwierdzil zapalenie oskrzeli i przepisal antybiotyk . Gdybym kilka dni temu posłuchala pana doktora Kulety ze mam czekac z chorym dzieckiem do poniedzialku i leczyc tylko paracetamolem prawdopodobnie dziecko nabawiloby sie zapalenia pluc. Wiec z czystym sumieniem odradzam leczenie dziecka u pana doktora...Jako pediatra nie za bardzo sie na tym zna, a poza tym bedac nie raz z dzieckiem na badaniach i szczepieniach ciagle robil problemy innym mamo ktore czekały na wizyte do pana doktora, a poza tym przy badaniu mojego dziecka Pan Doktor byl cały przesiaknięty dymem papierosowym.

Piszecie nieprawdę, że jest niekompetentny! Znam wielu lekarzy (46 lat pracy z nimi). Mogłabym napisać bardzo wiele, ale szanuję siebie i innych. Boreliozą niewielu się zajmuje, a już na pewno nikt nie tłumaczy, co to za dziwoląg? Moje zdanie to "nie należy oceniać ludzi przez swój pryzmat", życzę zdrowia!

Merytorycznie podchodzi do sprawy.Leczy dość skuteczne.

Merytorycznie podchodzi do sprawy.Leczy dość skuteczne.

DOBRY LEKARZ WNIKLIWY PROFESJONALNIE I TAKTOWNIE PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO PACJENTA SKUTECZNIE LECZY ALE NIE LUBI MĄDRZENIA SIĘ PACJENTÓW MNIE POMÓGŁ POLECAM

Ostatnio krótkie wizyty, za wypisanie recepty kasuje 200 pln, przesada

Ostatnio krótkie wizyty, za wypisanie recepty kasuje 200 pln, przesada

Witam, Ja również jestem pacjentką doktora. Wyleczył mnie z boreliozy. Jestem mu bardzo wdzięczna. Moim zdaniem to świetny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wizyta kosztuje tyle, co u innych, ale w przeciwieństwie do tych innych on jest skuteczny. Dla mnie śmieszne jest, gdy ktoś ocenia strój, czy prezencję lekarza! Jeżeli ktoś decyduje się na leczenie prywatne musi się liczyć z kosztami.Dziwią mnie złe opinie, bo znam wielu jego pacjentów i wszyscy bardzo dobrze go oceniają.

Witam,

Ludzie, ten lekarz to konował i zdzierca. Dużo gada i nic poza tym. Nie zna się na chorobach odkleszczowych ani na atypowych. Cena 150 zł. za wizytę z lekami na 2 tygodnie to zdzierstwo, zwłaszcza, że nie bada pacjenta, nie robi usg, itp. Mnie przyjął nie w fartuchu lekarskim lecz w stroju jakiegoś myśliwego czy coś w tym stylu. Nie polecam, szkoda pieniędzy. Uwaga: Kobitkom może się podobać, bo ma bajer i lubi słodzić.

Ludzie, ten lekarz to konował i zdzierca.
Nie polecam, szkoda pieniędzy.
Uwaga: Kobitkom może się podobać, bo ma bajer i lubi słodzić.

Dr nastawiony na ZYSK. Bardzo mi się to nie podoba. Nie słucha pacjenta - tego co ma do powiedzenia, nie wyjaśnia, dlaczego takie leczenie, a nie inne. Sam dużo mówi, ale nie słucha. Nie dał mi żadnych leków osłonowych,kazał nie brać probiotyków ani nic na żołądek. przy silnych dawkach antybiotyków! Jest może miły i gadatliwy, może i dość skuteczny, chociaż mi nie pomógł wcale po miesiącu leczenia jest tak samo źle, a obiecywał 100% poprawę! Jest bardzo drogi, wręcz pazerny! i nie wzbudził mojego zaufania. Niestety, muszę szukać innego lekarza. Ten lekarz nie ma nawet specjalizacji, nie ma podstaw do zdzierania takich pieniędzy. Profesorowie biorą mniej!!! To, że ma doświadczenie to nie wszystko - bo jednak wiele osób skarży się, że on jedynie zalecza chorobę, nie lecząc jej. Dużo gada, ile w tym prawdy, kto to sprawdzi??? Koszt wizyty to bezczelność i ktoś powinien coś z tym zrobić. Ja musze jechać na kolejną wizytę i na pewno ostatnią. Mam brać kredyt, żeby pan dr jeździł super bryką? To nie jest ludzkie podejście do pacjenta. To jest niemoralne.

Lekarz liczy sobie 200 pln za wizyte w Gdańsku na Jasieniu w Przychodni Jasień. Wizyty odbywają się co da tygodnie. Uważam, że jak na takie długie leczenie koszt wizyty jest wygurowany (samo leczenie mnie zrujnowało) mógłby brać mniej zwłaszcza, że w ciągu jednej soboty ma conajmniej ok 20 pacjentów. Nie pamiętam kiedy mnie badał, przychodze powie o postępie leczeniam wypiesze pare recept i na tym koniec. Mimo, że czuję się lepiej i leczenie przynosi rezultaty to mimo wszystko Dr nie wzbudził mojego zaufania i szacunku. nie wiem czemu ale odberam ...

nie wiem czemu ale odberam go jako zakompleksionego cwaniaczka..