Odradzam leczenie u Pana Doktora,może z przeziębienia wyleczy ale nie ma pojecia o leczeniu boreliozy. Wykorzystuje niewiedzę pacjentów nt. powyższej choroby. Faktycznie duzo rozmawia podczas każdej wizyty i może sprawiać wrażenie kompetentnego jednak to tylko pozory..Pan doktor ma świadomośc ,że większość chorych na pózna boreliozę była latami niezdiagnozowana i niezrozumiana przez lekarza i trochę sie zabawia w psychologa. Pozwala sie pacjentowi wygadać ale niestety, z przykrościa stwierdzam,ze nie wie jak leczyć tę chorobę. Na dodatek asekuruje sie,ze boreliozę można tylko podleczyć/ zaleczyć. Bardzo duzo niespójności w tym co Pan dr mówi np
na jednej wizycie Pan dr mówi o ilości wyleczonych pacjentów ale przy nastepnych juz o tym nie pamięta i twierdzi,że boreliozy nie da się wyleczyć a tylko zaleczyć. Cos tam Pan dr liznąl ale niewiele.Niestety Pan dr nie bierze pod uwagę tego,ze pacjent moze znać anatomię,fizjologię czy farmakologię.... Zlecane prze Dr leczenie na pewno na jakis czas pomoże bo bakterii będzie mniej w organizmie, także chory lepiej sie poczuje i będzie wracal do gabinetu ale nie wierzę w to,ze kogoś Pan dr wyleczy. Zleca oprócz antybiotyków leki maskujące objawy choroby a to nie jest najlepsza droga. Przestrzegam i uczulam. Można do Pana dr iśc leczyc boreliozę ale tylko wczesną postać( z rumieniem).

rzeczywiście to lekarz, który podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Ubolewam, że nie ma go w przychodni w Olsztynku. Szukam kontaktu do tego doktora jako lekarza rodzinnego. Czy ktos wie może czy przyjmuje jako lekarz rodzinny w Olsztynie??? prosze o informacje.

Zdaję sobie sprawę z nieprzychylnych opinii na temat p. Kulety, ale szczerze: to jeden z nielicznych dobrych lekarzy. Ceni swoich pacjentów, a jeśli robi problem z przyjęciem kogoś od innego lekarza (bo tamten ma rzekomo za dużo roboty), to wcale mu się nie dziwię, bo prawda jest taka, że Sowa czy Dembiński leżą do góry brzuchem i nic nie robią. U nich wizyta to chwila, która kończy się na wypisaniu wielu kosztownych recept. Nic by nie robili, a tylko brali kasę. Kuleta przynajmniej nie liczy się z biurokracją, tylko z pacjentem i przez to pewnie nie spodobał się, po czym stracił pracę. Szkoda :-(

http://www.rynekmedyczny.pl/NZOZ_Przychodnia_Rodzinna_s_c,G%C5%82uszyca,Grunwaldzka,ZOZ,1703876 link do działalności P Kulety oby u nas nie wprowadził swoich upodobań myślę że można znależć więcej w internecie na ten temat tylko trzeba chcieć

Dr Jacek Kuleta to lekarz który mimo dużej ilości pacjentów zawsze stara się znaleźć czas aby pomóc każdemu choremu. Ludzie nie rozumieją że to nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek i nie jest w stanie przyjąć w jeden dzień 200 osób,stąd głupie komentarze że mnie nie przyjął bo nie każdego lubi, jest nie miły itd.NIE, porostu jest człowiekiem szczerym. Zastanówmy się skoro Dr Kuleta jest taki zły , to dlaczego codziennie ma takie duże kolejki pacjentów, dlaczego inni lekarze mają pustki pod drzwiami i tylko popijają kawę a cały ...

Ludzie nie rozumieją że to nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek i nie jest w stanie przyjąć w jeden dzień 200 osób,stąd głupie komentarze że mnie nie przyjął bo nie każdego lubi, jest nie miły itd.NIE, porostu jest człowiekiem szczerym. Zastanówmy się skoro Dr Kuleta jest taki zły , to dlaczego codziennie ma takie duże kolejki pacjentów, dlaczego inni lekarze mają pustki pod drzwiami i tylko popijają kawę a cały sznur chorych pacjentów stoi pod drzwiami u Dr Jacka Kulety, Dlaczego? Dr Kuleta to dobry lekarz który jako jedyny z całej przychodni podchodzi do swojej pracy poważnie,który robi to co kocha- Leczy! lekarz który każdego pacjenta traktuję indywidualnie,w każdej sytuacji potrafi doradzić i nie pozostawi bez pomocy. Nie wyobrażamy sobie z mężem co będzie jak Pan Doktor odejdzie,kto będzie leczył, dadzą kolejnego lekarza który będzie taki jak reszta...Nie zgadzamy się z tym!

Według mnie, mimo ostatnich komentarzy na temat dr Kulety, jest on na prawdę dobrym lekarzem. Lekarze z olsztyneckiej przychodni mają za dużo pacjentów i każdy kto idzie na wizytę jest traktowany tak samo : minuta rozmowy, wypisanie recepty i do widzenia. Dr Kuleta każdego pacjenta traktuje inaczej, po ludzku, a nie jak "następny z kolejki". Z każdym porozmawia o jego problemach. Wiele razy mi pomógł, jest moim lekarzem rodzinnym i bardzo mi przykro, że będzie musiał od nas odejść.

Pan doktor Jacek Kuleta to Dobry lekarz z ludzkim podejściem, ma wyśmienity kontakt z pacjentami do każdego podchodzi indywidualnie . można liczyć na wsparcie pana doktora oraz fachowe informacje i opiekę . Niezależnie od ilości osób każdemu pacjentowi stara się udzielic pomocy. Doktor przyjeżdża do nas z Olsztyna i czasami musimy poczekać troszkę dłużej ale wiemy że warto , przekonaliśmy się o tym osobiście

nie przyjal mojego rocznego dziecka bo jak wszystkim wiadomo nie lubi dr wojcik , ktora jest lekarzem rodzinnym mojego malucha , po wizycie u niego pojechalismy niezwlocznie szybko do dzieciecego szpitala , gdzie moj syn dostal odrazu zastrzyki itd , zlozyylam skarge , ale bez echa , ciesze sie ze wkoncu teraz ktos zauwazyl wszytkie skargi i wywala go stad