dr n. med. Grzegorz Guzowski

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w drugą będąc pod opieką doktora (zdiagnozowane PCO), teraz właśnie leżę obok mojego cudnego Synka 😊 podczas pobytu w szpitalu de Guzowski odwiedzal mnie codziennie, co dało bardzo duży komfort psychiczny. Na pewno wrócę pod jego opiekę przy kolejnych staraniach 😊

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Dzięki temu lekarzowi zaszlam w upragnioną ciąże. Leczyłam się 5 lat na niepłodność. Prowadził moją ciążę od początku do końca i wykonał wspaniale cięcie cesarskie. Wizyty nie są stresujące, dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Nie jest nastawiony na kasę. POLECAM.

Lekarz super, fachowy potrafi wszystko wytłumaczyć dzięki niemu będziemy mieli wymażonego dzidziusia :)

Fachowy, kompetentny, DELIKATNY, wszytsko dokładnie tłumaczy rozważając różne możliwości. W razie wątpliwości można konsultować się telefonicznie. To przyjemność znać takiego lekarza. A ponadto Pan doktor jest młody i przystojny. Polecam!

To przyjemność znać takiego lekarza.
A ponadto Pan doktor jest młody i przystojny.
Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital