dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Internista, Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

Człowiek dusza, pomaga komu się da i jak się da, nie ma dla niego problemu, którego nie można rozwiązać, ale pracuje "na swoje", chyba nie w państwowych poradniach dlatego frustracja go omija. Ode mnie pieniędzy nie wziął, mimo iż była to wizyta prywatna.

Lekarz z powołania, najlepszy u jakiego do tej pory się leczyłam, jedyny minus to trudności z zamówieniem wizyty i długi czas oczekiwania.

rewelacyjny lekarz. Wzbudza zaufanie , poświeca czas, wszystko dokładnie tlumaczy. polecam

polecam

Wspaniały i odpowiedzialny lekarz.Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, w razie potrzeby udziela porad telefonicznych, nie lekceważy pacjentów.Podczas każdej wizyty wykonuje USG.

Wciąż poszukujesz "Internista Bytom"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Mierzęcice
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach stacja Piekary Śląskie
ul. Karola Miarki 14
Piekary Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19

Marek Just

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Stefana Batorego 18