dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Zbagatelizował objawy mojej choroby, nie dał leków i powiedział że jestem zdrowa, bez leków stałam się jeszcze większym wrakiem człowieka, już ledwie z łóżka wstawałam.Straciłam tylko czas i pieniądze na wizytę, która nic mi nie dała. Myślałam że jestem zdrowa i chodziłam dalej z moją chorobą.Z tymi samymi wynikami poszłam do innego lekarza, który postawił wreszcie prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, który myśli jak maszyna a nie słucha pacjenta.

Kompetencja, zaangażowanie, podmiotowość pacjenta. Jestem wdzięczna losowi, że miałam sposobność być operowana przez Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz. Jutro mija miesiąc od operacji tarczycy, nie został mi praktycznie żaden ślad, wygląda jak delikatne zadrapanie. Czuję się bardzo dobrze. Polecam, wspaniały specjalista.

Super lekarz .Jestem po operacji tarczycy 4 lata.Biore Eutyrox .Czuje sie super.Dziekuje Doktorze!

Wspaniały lekarz z powołania, pacjenta traktuje podmiotowo. Jestem 4 lata po operacji tarczycy, czuję się świetnie, blizna prawie nie jest widoczna. Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8

Uni Med Zespół Gabinetów Lekarskich