dr n. med. Grzegorz Szkodny

Urolog

2,2

Regina

02.05.2017

Potwierdzam również powyższe negatywne opinie na temat pracy tego lekarza. Weszłam do gabinetu z ojcem, bo Tata nie potrafi odpowiadać na pytania lekarza. Pan doktor nie pozwolił mi usiąść, stwierdzając, że to jest miejsce dla pacjenta. Referowałam, więc przebieg choroby Taty, stojąc. Doktor stwierdził, że ma już wielu pacjentów i nie przyjmie kolejnego w trakcie leczenia. Tata jest pod opieką onkologa, szukam dla niego urologa z NFZ, dotychczas leczyłam go prywatnie. Pan doktor zgodził się jedynie na wymianę cewnika. Po czym uprzejmie nas pożegnał, mówiąc: " Do widzenia"

Ola

18.08.2015

Arogancki, chamski lekarz. Nie ma szacunku do pacjentów. Traktuje ludzi przedmiotowo. W trakcie wizyty nie odpowiada na pytania, wykrzykuje swoje niezadowolenie z ilości pacjentów. Nie wie co to etyka, moralność, szacunek. Zostałam bardzo upokorzona w trakcie wizyty. Nie polecam

Adam

23.06.2015

Tragiczne podejście do pacjenta, lekarz nadęty, nieuprzejmy, ciagle obrażony, zero jakiejkolwiek rozmowy na temat choroby, nie udziela odpowiedzi na pytania dotyczące choroby, zero kompetencji, a jeżeli Kazik pisze ze to wybitny specjalista to widocznie sam Pan doktor to pisze... Nie polecam z czystym sumieniem tego lekarza.

Kazik

08.04.2015

Wszystkie wpisy anonima to brednie, piszę to z całą odpowiedzialnością i niesmakiem jak mogą być podli i niewdzięczni ludzie. Pan dr Grzegorz Szkodny to wybitny specjalista . Dwa razy wyprowadził mnie z trudnych stanów. Polecam. Leczy a nie opowiada , że leczy.

Anonim

22.06.2013

Witam.Wszystkie opinie o tym lekarzu są prawdziwe unikajcie go niby wykształcony Pan dr.n.med.a z pacjenem obchodzi się jak z podmiotem.Zero komunikacji z pacjentem wciąż obrarzony przecież nie leczy nas za darmo wyksztalcenie zdobyl za nasze pieniądze teraz się nam odwdziecza wstyd Panie DR.N.MED.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
None