dr n. med. Grzegorz Szkodny

2,9
2,1
1,9
2,1

Pan doktor nieustannie sugeruje pacjentowi, żeby z uwagi na ogromną ilość pacjentów leczył się w innej poradni urologicznej. Przecież Szpital na Strzeleckiej czy Poradnia Urologiczna nie są zobligowane do podpisywania umowy z NFZ i zmagania się z dużą ilością pacjentów. Tylko, że wtedy nie będzie tylu pieniążków ale lekarze będą mieli duuuuuuuużo wolnego czasu. Więc coś za coś Panowie Urolodzy, to wy lekarze jesteście dla nas pacjentów, bo dzięki nam macie za co żyć, a nie tak jak się utarło w tej placówce my pacjenci jesteśmy złem koniecznym. Dodam także, że to smutne, iż Pan dr Grzegorz Szkodny tak dalece odbiega w podejściu do pacjenta od swojego ojca prof. Adama Szkodnego. Arogancki i nieprzyjazny dla pacjentów ten Urologiczny Świat, a przecież wystarczy tak niewiele, tylko zwyczajny szacunek dla drugiego człowieka.

Potwierdzam również powyższe negatywne opinie na temat pracy tego lekarza. Weszłam do gabinetu z ojcem, bo Tata nie potrafi odpowiadać na pytania lekarza. Pan doktor nie pozwolił mi usiąść, stwierdzając, że to jest miejsce dla pacjenta. Referowałam, więc przebieg choroby Taty, stojąc. Doktor stwierdził, że ma już wielu pacjentów i nie przyjmie kolejnego w trakcie leczenia. Tata jest pod opieką onkologa, szukam dla niego urologa z NFZ, dotychczas leczyłam go prywatnie. Pan doktor zgodził się jedynie na wymianę cewnika. Po czym uprzejmie nas pożegnał, mówiąc: " Do widzenia"

Arogancki, chamski lekarz. Nie ma szacunku do pacjentów. Traktuje ludzi przedmiotowo. W trakcie wizyty nie odpowiada na pytania, wykrzykuje swoje niezadowolenie z ilości pacjentów. Nie wie co to etyka, moralność, szacunek. Zostałam bardzo upokorzona w trakcie wizyty. Nie polecam

Tragiczne podejście do pacjenta, lekarz nadęty, nieuprzejmy, ciagle obrażony, zero jakiejkolwiek rozmowy na temat choroby, nie udziela odpowiedzi na pytania dotyczące choroby, zero kompetencji, a jeżeli Kazik pisze ze to wybitny specjalista to widocznie sam Pan doktor to pisze... Nie polecam z czystym sumieniem tego lekarza.

Wszystkie wpisy anonima to brednie, piszę to z całą odpowiedzialnością i niesmakiem jak mogą być podli i niewdzięczni ludzie. Pan dr Grzegorz Szkodny to wybitny specjalista . Dwa razy wyprowadził mnie z trudnych stanów. Polecam. Leczy a nie opowiada , że leczy.

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
None