dr n. med. Henryk Kędziora

Ginekolog położnik, USG, RTG

Do dzisiaj nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Niestety Pan dr zastąpił Panią dr, u której się leczyłam i miałam przykrą okoliczność spotkania się z nim. Otóż higiena w gabinecie, przy badaniu przeczy jakimkolwiek zasadą. Niewymienione podkłady papierowe, chyba od pierwszej pacjentki, zmięte i zakrwawione!!! Mimo, że obok leżał cały stosik nowych, pan dr nie raczył wymienić. Opinia lekarza o tym, co wybadał bardzo niekorzystna, zrobił cytologię, po czym na moje pytanie o tym jak długo będę czekać odpowiedział, że 6 tyg. z NFZ (?!) ale u niego w gabinecie, czyt. prywatnie tydzień. Gwóźdź programu!!! Gdy już wychodziłam przestraszona diagnozą (jeszcze przed wynikiem cytologii) pan dr zalecił podejść mi do szkiełka (o co chodzi?), okazało się, że do szkiełka z moim wymazem. Polecił wziąć i zanieść korytarzem, gdzie czekały pozostałe pacjentki do położnej!!!! Bez komentarza! a raczej z komentarzem bardzo negatywnym. Daleko jestem od złego oceniania, nie należę też do pacjentek super wymagających, ale litości - podstawowe zasady higieny i norm chyba obowiązują. Jak pacjentka może transportować niezabezpieczony wymaz, jak te wyniki mają być później miarodajne?! Nie wrócę już tam to pewne. Pacjentka za mną też nie (spotkałam ją wczoraj). Teraz w obawie czekam na wynik i szukam innego lekarza.

Bardzo dobry, robił mi operację na macicy. Zagoiło się tak że nie widać blizny. Jestem bardzo zadowolona, a dodatkowym plusem jest bardzo dobre usg.

Od lat jestem jego pacjentką. Prowadził moją ciążę, szybko wykrył powikłania i według opinii pani doktor neonatolog uratował życie mojemu dziecku. Do tego bardzo się o mnie troszczył, wykonał cesarskie cięcie mimo, że tego dnia nie był na dyżurze (a po cesarce mam bardzo małą bliznę). Poza tym, gdy wykrył powikłania i uważał, że konieczne są cotygodniowe wizyty w gabinecie, nie pobierał za każdym razem opłaty. Faktycznie bywa małomówny, ale zawsze odpowiada na pytania męczące pacjentkę. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Jest rewelacyjny.Miałam dwukrotnie operowaną cystę na prawym jajniku.Kiedy odrosła 3 raz i dostałam 3 skierowanie do szpitala na operację, za namową koleżanki poszłam do dr Henryka Kędziora.(szkoda , że dopiero wtedy!!!)Wyleczył cystę tabletkami.Już drugi rok mam spokój.Operacja okazała się niepotrzebna :-)))

pewnie dlatego , ze wizyta poradniana...Ja bylam na prywatnej wizycie , nie publicznej i nie narzekam "Kika"

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chorzów"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski