Usg Chorzów

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: sylwia84 rdpbovhd

Gab Pryw USG Por Ch Piersi
Chorzów ul. Pawła 11 Ip
41-500 Chorzów

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK.

Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
Wasze Panie to docenią.
Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.
W tym miejscu chciałbym również podziękować Pani Basi, która w sposób ciepły i fachowy asystuje Panu Doktorowi i Pani Patrycji, która logistycznie układa te puzzle.

Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

Dziękuję.
Józef Pietrek

Opinia dodana przez: Józef

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

Do dzisiaj nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Niestety Pan dr zastąpił Panią dr, u której się leczyłam i miałam przykrą okoliczność spotkania się z nim. Otóż higiena w gabinecie, przy badaniu przeczy jakimkolwiek zasadą. Niewymienione podkłady papierowe, chyba od pierwszej pacjentki, zmięte i zakrwawione!!! Mimo, że obok leżał cały stosik nowych, pan dr nie raczył wymienić. Opinia lekarza o tym, co wybadał bardzo niekorzystna, zrobił cytologię, po czym na moje pytanie o tym jak długo będę czekać odpowiedział, że 6 tyg. z NFZ (?!) ale u niego w gabinecie, czyt. prywatnie tydzień. Gwóźdź programu!!! Gdy już wychodziłam przestraszona diagnozą (jeszcze przed wynikiem cytologii) pan dr zalecił podejść mi do szkiełka (o co chodzi?), okazało się, że do szkiełka z moim wymazem. Polecił wziąć i zanieść korytarzem, gdzie czekały pozostałe pacjentki do położnej!!!! Bez komentarza! a raczej z komentarzem bardzo negatywnym. Daleko jestem od złego oceniania, nie należę też do pacjentek super wymagających, ale litości - podstawowe zasady higieny i norm chyba obowiązują. Jak pacjentka może transportować niezabezpieczony wymaz, jak te wyniki mają być później miarodajne?! Nie wrócę już tam to pewne. Pacjentka za mną też nie (spotkałam ją wczoraj). Teraz w obawie czekam na wynik i szukam innego lekarza.

Opinia dodana przez: Zawiedziona

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Bardzo miły sympatyczny lekarz. Znający się na swojej pracy. Widać prawdziwy specjalista. Godny polecenia

Opinia dodana przez: Olek

41-500 Chorzów

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

41-500 Chorzów

Pani docent Ścieszka sprawiła na mnie wrażenie osoby o sporej wiedzy. W podejściu do ludzi jest rygorystyczna i sztuczna. Cechuje Ją brak elastyczności i miękkości. Co do uprzejmości, mogłaby być raczej lekarzem wojskowym, bo tam stawianie na baczność i saluty to normalność, a wydawanie ostrych rozkazów i rzucanie bezpardonowych określeń nie dziwi.

Wizyty na salach chorych to doprawdy ponury kabaret z zamierzchłej przeszłości. W Oddziele Pani docent panuje wojskowy dryl. Na wizytach pacjent występuje w roli akwariowej rybki. Prezentuje się go z nazwiska, pokazuje i opisuje jego chorobę jawnie i głośno jak w czasach głębokiego PRL-u, lekarzom, pielęgniarkom i pacjentom, w totalnej ciszy sali, bez rozmowy z nim samym. Poszanowanie prawa do tajemnicy i prywatności nie istnieje. Sądzę, że mogłaby podarować pacjentom ten cyrk i wydawać polecenia personelowi zaocznie, bo i tak nikogo nie bada, ani nie ogląda. Lubi po prostu gwiazdorzyć. Niektórzy pacjenci skarżyli się, że są lekceważeni. Niestety nie mogę polecić Pani docent Ścieszki, mimo wiedzy - zachowanie jest nie do zaakceptowania.

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Ewa Zawiślak-Budny

USG, Laryngolog

41-500 Chorzów

Nie polecam tej Pani doktor. Otóż mój syn był diagnozowany u niej od czasu urodzenia w Poradni Audiologicznej w Chorzowie na Truchana z uwagi na to, że ja jako matka mam niedosłuch od urodzenia. Dziecko miało robione przesiewowe badanie słuchu, gdzie wg zapewnień lekarza było wszystko ok. Dziecko było kontrolowane co roku przez Panią doktor. Teraz gdy dziecko ma skończone 4 lata i chodzi do przedszkola i ma problem z rozwojem mowy, z polecenia pani logopedy z przedszkola zaczęłam działać na własną rękę prywatnie. Trafiłam do Mavitu w Katowicach, gdzie dziecku zrobiono badanie słuchu i okazało się, że nie ma otoemisji. Skierowano nas na badanie ABR i nie wiedząc o tym, że Pani doktor tam pracuje niestety znów trafiłam na nią w Mavicie na odczycie wyników z badania ABR. Pani doktor była zszokowana, że okazało się, że moje dziecko ma obustronny niedosłuch na poziomie 60 UP i 70 UL i że syn był pod jej opieką i było do tej pory wszystko dobrze i skąd się to nagle wzięło. Zabroniła mi chodzić po innych poradniach i kazała udać się do ponownie do Poradni Audiologicznej na Truchana w Chorzowie. Poszliśmy do pani doktor i tam jej ust padło pytanie czy ma aparatować dziecko. Tak jakbym to ja miała podjąć decyzję. Po wykonaniu badania tempometrem okazało się, że wyszła krzywa typu C i skierowała mi dziecko na zabieg drenażu uszu, gdzie wyznaczono mi termin na 9 marca 2017r. , gdyż stwierdziła, że syn ma płyny w uszach, a tak naprawdę syn miał lekki katar, o czym poinformowałam Panią doktor. Nie poddałam się i dalej zaczęłam szukać pomocy prywatnie i tak trafiłam do Centrum Leczenia Mowy i Słuchu w Katowicach Medincus, gdzie syn przeszedł ponownie badania. Okazało się że dalej nie ma otoemisji, a uszy są czyste, nie ma żadnych płynów w uszach. Ponownie wykonano badanie ABR, gdzie stwierdzono, że niedosłuch się pogłębił, obustronnie po 80 decybeli. I teraz dziecko będzie aparatowane. Technik wykonująca badanie była zdziwiona, że dziecko nie miało zaraz po urodzeniu robionego badania ABR, gdyż wiadomo było, że ja mam niedosłuch ucha prawego i informowałam o tym po porodzie (mam dwóch synów 7 i 4 lata i każdy z nich ma wpisaną taką informację w książeczce zdrowia). Żaden nie miał robionych badań ABR zaraz po urodzeniu, tylko zwykłe przesiewowe. Nie dopilnowała tego Pani doktor. Więc teraz czeka mnie sprawdzenie badaniem ABR też starszego syna, żeby wykluczyć u niego wadę, gdyż wg pani doktor też jest wszystko w porządku. Pani doktor pracuje w poradni audiologicznej na Truchana w Chorzowie, w MAVI-cie w Katowicach i ma też podobno praktykę lekarską prywatną w Katowicach. Nie polecam jej, gdyż niejednokrotnie udowodniła, że ma problemy z odczytem wyników, a mój przypadek to potwierdza. Jednak dopiero się przekonałam jak zaczęłam załatwiać prywatnie. Nigdy już nie pójdę do Poradni Audiologicznej w Chorzowie.

Opinia dodana przez: Gabriela

Narutowicza 3
Chorzów

Badania USG w mieście Chorzów