Henryk Skowroński

Ortopeda

jest najlepszym lekarzem na świecie, mozna mu całkowicie zaufać, az brakuje słów zeby opisać to co robi jest on poprostu niesamowity i nie zastąpiony :)

Doktor Skowroński został mi polecony przez moja kuzynkę. I słusznie. To bardzo dobry lekarz, miły, profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjenta: nie straszy, ale cierpliwie i przystępnie wyjaśnia problem jak i metody leczenia oraz wyczerpujaco odpowiada na pytania i pomaga. Interesuje sie pacjentem, nawet jesli przekazuje go na czesc dalszego leczenia innemu lekarzowi. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki: dzieki niemu zostalam szybko wyleczona. Polecam.

Czasem można uwierzyć, że dr Judym istnieje !!!

Czasem można uwierzyć, że dr Judym istnieje !!!

Wspaniały człowiek,specjalista wysokiej klasy,cierpliwie tłumaczy wszystko o stanie zdrowia,jak leczyć, jakie są rokowania i używa do tego języka zrozumiałego dla zwykłego pacjenta.

Wspaniały lekarz ale również przemiły człowiek, kompetentny, bezinteresowny, zaangażowany w swoja pracę i dbający o dobro pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łódź"?

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46