lekarz Hubert Zmysłowski

Dr. Zmysłowski jest specjalista najwyższej klasy, ze szczególną dbałością podchodzi do indywidualnych potrzeb pacjenta. Profesjonalnie, bez pośpiechu, bezboleśnie i bez żadnych powikłań przeprowadził zabiegi chirurgicznego usunięcia 2 dolnych ósemek. Wizyty są bezstresowe. Na fotelu dentystycznym pacjent czuje się komfortowo. Poza profesjonalnym podejściem do pacjenta, Pan Doktor jest również człowiekiem przemiłym o bardzo dużej wrażliwości i wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i skromny człowiek, pełen empatii i wyrozumiałości dla pacjenta. Wizyta jest czystą przyjemnością i nie jest obarczona strachem. W tych czasach jest to naprawdę rzadko spotykane podejście. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka.

Szczerze polecam. Lekarz który nie wybiera sobie łatwych pacjentów, gotów był usunąć 8 latkowi ząb nadliczbowy w gabinecie, podczas gdy inni w ogóle nie chcieli synka przyjąć. Miły, cierpliwy, uprzejmy, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Synek go polubił i mimo przeżyć związanych z ekstrakcją zęba nie boi się wizyt i chętnie siada na fotel. Super ekstra lekarz kierujący się przede wszystkim dobrem pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.

Pan doktor Hubert "Cudne dłonie" Zmysłowski. Majstersztyk tak można opisać efekt całego zabiegu!!!

Ósemka wyrwana w.2 minuty!!! To już moja druga ekstrakcja. Magik!!! Polecam serdecznie!!! Jak wyrywać to tylko u tego Pana!!

Fantastyczny lekarz! osemka usunięta za 'pierwszym złapaniem'. po zabiegu recepta na skuteczne leki przeciwbólowe - i zapach czekolady w gabinecie;))) POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog