lekarz Igor Polański

2,1
1,8
1,8
1,9

Najgorszy na swiecie nie polecam nikomu tego lekarza!!! Zero higieny, zero wspolczucia dla drugiego czlowieka, wizyty u tego prostaka trwaja po 3 minuty i jeszcze niczego sie nie dowiadujesz osoba w ogole niekompetenta do wykonywania tego zawodu.!!!!

ODRADZAM!! byłam u tego lekarza dwukrotnie, jestem w pierwszej ciąży, pierwsza wizyta była bardzo szybka, zapytał jedynie czy chce tu rodzić. bo to wiąże się z jego dodatkową pracą(??)....podczas badania ginekologicznego był bardzo nie miły. był bardzo chamski i brutalny, o czym bolał mnie brzuch przez 2 dni. Stwierdził jednie - ciąża jak ciąża... Podczas drugiej wizyty ( nadal bez usg!) ciąża 12 tydz. znów badanie, bolał mnie brzuch, naciskał na niego i się dziwił ze się krzywię - komentując: " przyszła tu Pani dla przyjemności?" No cham i prostak niekompetentny. Otrzymałam wyniki badan, których nie obejrzał i nie skomentował mimo iż nie były w normie. Wizyta ciążowa 8 minut. Nigdy więcej do niego się nie wybiorę. ODRADZAM TEGO LEKARZA.

Nie polecam wrecz zniechecam do tego Pana. Moje usg nie trwalo nawet 3 mniut . Nie dowiedzialam sie nieczego co dotyczy mojego dziecka. Chcąc sie czegokolwiek dowiedziec uslyszelismy ze mamy wyjsc bo przeszkadzamy.

nienawidze tego lekarza. był nieuprzejmy niegrzeczne nie odpowiadal na moje pytania a także nie pozwolił wejść na badanie mojej córce mimo iż jest na tyle dojrzala emocjonalnie by uczestniczyc w badaniu.jestem oburzona jego postawą!większego chama nie spotkałam!

Zwyczajnie dramat. Robiłam kiedyś u niego USG, pierwsze po wielu latach. Badanie trwało ok 15 sekund (nie żartuję). Nawet gdyby w środku był guz wielkości piłki lekarskiej to by go nie zauważył. W gabinecie śmierdziało papierosami, przed moim wejściem najzwyczajniej w świecie zapalił sobie w gabinecie fajeczkę. Nie dziwne, że zawsze zawsze są do niego terminy

Nie dziwne, że zawsze zawsze są do niego terminy

CHAM I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ -NIESTETY PORONIŁAM (nie z jego powodu-słaba ciąża)ALE POTRAKTOWAŁ MNIE OHYDNIE!!PODCZAS CIĄŻY ANI RAZU NIE ZBADAŁ TYLKO WYSYŁAŁ NA BADANIA I PRZEPISYWAŁ NAJDROŻSZE LEKI. PO PORONIENIU UMÓWIŁAM SIĘ NA WIZYTĘ NA USG BY PRZEBADAŁ CZY WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU A ON MNIE ZBESZTAŁ ŻE JA SOBIE WIZYTY WYMYŚLAM I OPIERAŁ SIĘ NA PROCEDURACH ZERO O TYM JAK PANI SIĘ CZUJE I OCZYWISCIE NIE PRZYJĄŁ MNIE NA USG...SZKODA GADAĆ!!

nie polecam tego lekarza za nic w świecie! byłam u niego na cytologii, i był bardzo niemiły i wyniosły, a takze bolało mnie to badanie, choć nie powinno!, dobrze ze było szybko bo bym tam dluzej nie wytrzymała.

Przy zaburzeniach miesiączkowania zrobił mi jedynie cytologię i wysłał na badanie krwi na próby wątrobowe. A gdzie hormony??? Gdy zapytałam o badanie piersi,stwierdził,że jestem za młoda... Brak mi słów... A jestem obciążona genetycznie... Tak leczą lekarze???? ...

Robił mi USG ciąży - nie odzywał się pytany, bądź odzywał się półsłówkami, na prośbę o ewentualne określenie płci zapytał grubiańsko "A po co to Pani?" I tyle. Może i kompetentny, w sumie nie wiem, ale wyjątkowo antypatyczny i niekomunikatywny, więc na nic mi jego kompetencje jeśli pacjentka żadnej informacji zwrotnej oprócz świstka z drukarki nie dostaje.

Doskonały lekarz! To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna w zyciu, tak więc nie wiedziałam czego się spodziewać i byłam troszkę zakłopotana. Pan doktor był niesamowicie uprzejmy, wszystko mi wyjaśnił co dokładnie w tym momencie robił, wszystko przebiegło błyskawicznie i niczego nie czułam. Prawdziwy dżentelmen, jestem zachwycona. Niepotrzebnie słuchałam opinii koleżanek które panicznie się boją ginekologów i mają załamanie psychicznie kiedykolwiek muszą się wybrać nawet na tak prosta czynność jak cytologia. W skali od 1 do 10, daję Panu doktorowi 11.