dr Ilona Osadowskadr Ilona Osadowska - zdjęcie profilowe

3,4
3,6

Szanowne Panie,

Szanowne Panie,

Odmładzając staram się wydobyć naturalne piękno i blask kobiety. Zabiegi dobieram tak, by uzyskać naturalny wygląd bez przerysowania. Dyskretna, minimalnie inwazyjna terapia może potrwać dłużej, ale warto.

Wiele zabiegów wykonuję osobiście, współpracuję także z zespołem lekarzy specjalistów. Zapraszam do konsultacji oraz omówienia Państwa problemów, być może będziemy mogli pomóc.

Ilona Osadowska

Pani Osadowska to wyjatkowo ordynarna, gburowata (juz pominam to, ze zachlanna) i co gorsze, zboczona kobieta! Za to gdzie i w jaki sposob dotyka pacjenta powinna byc pozbawiona prawa wykonywania zawodu!

Pare miesięcy temu byłam na lipo,b.prof.podejscie do pacjenta,cierpliwość ,zainteresowanie przed i po. mój brzuch wygląda teraz naprawde bardzo ładnie więc chyba pokuszę się o zabieg na twarz w okresie jesiennym. polecam z czystym sumieniem;))

Rewelacyjna chirurg. A któż to wypisuje takie rzeczy , tam pod spodem, co za opinie ?! Jestem rozbawiona !!! A panią dr oczywiście bardzo, bardzo polecam.

Jestem rozbawiona !!! A panią dr oczywiście bardzo, bardzo polecam.

Z przykrością stwierdzam,że definitywnie wyleczyłam się z zabiegów u pani doktor. Na zabieg skleroterapi musiałam umawiać się w innym terminie jak się okazało na miejscu pani doktor nie była w posiadaniu lekarstwa.Nie była również w stanie poinformować mnie telefonicznie co zaoszczędziło by mi wyjazdu do ...

Na zabieg skleroterapi musiałam umawiać się w innym terminie jak się okazało na miejscu pani doktor nie była w posiadaniu lekarstwa.Nie była również w stanie poinformować mnie telefonicznie co zaoszczędziło by mi wyjazdu do Szczecina do którego jadę 2 godziny.
Zaoferowała mi innego lekarza gdyż sama nie miała terminu który pasowałby również mi.
Pan doktor wykonał zabieg bezboleśnie szkopuł jednak polega na tym,że większa ilość lekarstwa pozostała na twarzy pana doktora niż w moich żyłach :(
Minęły już 3 miesiące od zabiegu i moje popękane naczynka jak były tak są nadal.
Polecam zabieg dla osób z nadmiarem gotówki i dużą ilością wolnego czasu.

rewelacyjna Pani doktor, przyjemna kulturalna, bardzo kompetentna.polecam!ja na pewno nie raz jeszcze skorzystam z uslug Pani doktor Ilony Osadowskiej.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44