Szanowne Panie,

Szanowne Panie,

Odmładzając staram się wydobyć naturalne piękno i blask kobiety. Zabiegi dobieram tak, by uzyskać naturalny wygląd bez przerysowania. Dyskretna, minimalnie inwazyjna terapia może potrwać dłużej, ale warto.

Wiele zabiegów wykonuję osobiście, współpracuję także z zespołem lekarzy specjalistów. Zapraszam do konsultacji oraz omówienia Państwa problemów, być może będziemy mogli pomóc.

Ilona Osadowska

Nie polecam.Brak profesjonalizmu .Obsługa nie uprzejma.Zabieg czyli nici wykonała mi Pani Doktor Osadowska fatalnie - oprócz krzywej twarzy, która miałam po zabiegu to co miało zniknąć pozostało.

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.

Jestem zachwycona Panią doktor :) Korzystam z jej usług od kilku lat. Poza ogromną wiedzą ma też wspaniały kontakt z pacjentką :) polecam :) :) :)

Pare miesięcy temu byłam na lipo,b.prof.podejscie do pacjenta,cierpliwość ,zainteresowanie przed i po. mój brzuch wygląda teraz naprawde bardzo ładnie więc chyba pokuszę się o zabieg na twarz w okresie jesiennym. polecam z czystym sumieniem;))

Rewelacyjna chirurg. A któż to wypisuje takie rzeczy , tam pod spodem, co za opinie ?! Jestem rozbawiona !!! A panią dr oczywiście bardzo, bardzo polecam.

Jestem rozbawiona !!! A panią dr oczywiście bardzo, bardzo polecam.

Z przykrością stwierdzam,że definitywnie wyleczyłam się z zabiegów u pani doktor. Na zabieg skleroterapi musiałam umawiać się w innym terminie jak się okazało na miejscu pani doktor nie była w posiadaniu lekarstwa.Nie była również w stanie poinformować mnie telefonicznie co zaoszczędziło by mi wyjazdu do Szczecina do którego jadę 2 godziny. Zaoferowała mi innego lekarza gdyż sama nie miała terminu który pasowałby również mi. Pan doktor wykonał zabieg bezboleśnie szkopuł jednak polega na tym,że większa ilość lekarstwa pozostała na twarzy pana doktora niż w moich żyłach :( Minęły już 3 ...

Minęły już 3 miesiące od zabiegu i moje popękane naczynka jak były tak są nadal.
Polecam zabieg dla osób z nadmiarem gotówki i dużą ilością wolnego czasu.

rewelacyjna Pani doktor, przyjemna kulturalna, bardzo kompetentna.polecam!ja na pewno nie raz jeszcze skorzystam z uslug Pani doktor Ilony Osadowskiej.

Polecam Panią dr Osadowską.Leczę żylaki nóg i efekt jest bardzo widoczny.Jestem bardzo zadowolona i życzę Wszystkim pacjentom tak wspaniałych lekarzy jaką jest Pani dr Osadowska. Ewa-Wlkp.

Super lekarka potrafi podnieśc na duchu nie robi problemów z niczego .Nie naciska wszystko jest jak należy.Super!!!

Od początku wizyty miałam wrażenie, że bardzo się pani spieszy żeby skasować kolejną pacjentkę bo przyszłam tylko na konsultacje w dodatku z "tanim" problemem. Zostałam potraktowana niemiło, obcesowo. Odpowiedzi na moje pytania były zbywaniem - dla mnie sprawa była ważna i skorzystałam z usług innego gabinetu - ta pani nijak mnie nie zachęciła, wręcz przeciwnie. Jak widać świeczki zapachowe w gabinecie to nie wszystko. Nie polecam - zwłaszcza, że to dodatkowo płatna i wątpliwa przyjemność.