lekarz Ireneusz Krawczyk

2,2
2,4
1,9
2,3

Pracowałam z nim w CSK. To pijak i wariat jest. Ile myśmy z nim miały na głowie! Wiecznie pijany. Uciekał nam z dyżuru obrażony, inny lekar musiał go gonić i mu odebrać kluczyki od samochodu, bo chciał jechac autem po pijaku, a ledwo stał na nogach. To było zw 13 lat temu. On jeszcze pracuje? Cos podobnego!

Bardziej chamskiego, aroganckiego i bezczelnego lekarza nie spotkałam. Całkowity brak umiejętności kontaktu z pacjentem. Przekaz informacji praktycznie nie istnieje. Podczas rozmowy nie ma możliwości nawiązania z nim kontaktu wzrokowego. Człowiek czuje się w jego towarzystwie jak zło konieczne. Nie umie przyznać się do błędu. Potrafi tak obrócić sprawę, że pacjent czuje się winny mimo że to lekarz popełnił błąd. Wszystkim odradzam jakichkolwiek kontaktów z tym człowiekiem, bo lekarzem go nie można nazwać!!!

Gdybym miał na to zdrowie, już dawno pozew był by w sądzie. Cham, gbur, prostak, zero informacji o MOIM stanie zdrowia, milion komplikacji - zero zainteresowania. Dobre opinie chyba sam sobie wystawia na wszystkich tych stronach. Co do samego szpitala, piękny oddział jak w amerykańskim serialu, a personel chyba z głębokiego PRL.

Jest gburem i chamem. Faktur za wizytę nie wystawia. Paragon i owszem ale ja potrzebowałem faktury imiennej lecz mi odmówił.

Pierwszy raz spotkałem tak aroganckiego ,niegrzecznego i niewychowanego lekarza. Wizytę rozpoczął od "o co chodzi?".Po moim opowiedzeniu o dolegliwościach i przedstawieniu dokumentacji choroby z ostatnich lat poinformował mnie,że jestem nie przygotowany do wizyty(?)Jego cierpkie uwagi,właściwie do wszystkiego co usiłowałem powiedzieć a nawet do mojego zawodu ...

powiedzieć a nawet do mojego zawodu - spowodowały,że chciałem opuścić gabinet.
Wówczas to zainteresował się nieco pacjentem.
Pewnie jest tak jak przyznaje pacjentka w innej opinii,że trzeba iść do dra Krawczyka prywatnie a wtedy będzie empatia a pacjent nie będzie złem koniecznym.Jak to ma miejsce w przychodni przyszpitalnej na ul. Medyków w Katowicach.
Czy po tylu negatywnych opiniach lokalna Izba Lekarska nie mogłaby zainteresować się zachowaniem a może i problemami tego lekarza?Korporacyjna solidarność albo tzw.brak
dowodów pozwalają takim właśnie lekarzom bezkarnie obniżac rangę zawodu.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
Tychy
None
ulica Hierowskiego 54d
Poradnia nr 1
Krzywa 6
Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
Jelenia Góra