lekarz Ireneusz Krawczyk

2,1
2,5

Radek

28.06.2017

Gdybym miał na to zdrowie, już dawno pozew był by w sądzie. Cham, gbur, prostak, zero informacji o MOIM stanie zdrowia, milion komplikacji - zero zainteresowania. Dobre opinie chyba sam sobie wystawia na wszystkich tych stronach. Co do samego szpitala, piękny oddział jak w amerykańskim serialu, a personel chyba z głębokiego PRL.

malibu

23.05.2017

Jest gburem i chamem. Faktur za wizytę nie wystawia. Paragon i owszem ale ja potrzebowałem faktury imiennej lecz mi odmówił.

Jerzy

05.07.2016

Pierwszy raz spotkałem tak aroganckiego ,niegrzecznego i niewychowanego lekarza. Wizytę rozpoczął od "o co chodzi?".Po moim opowiedzeniu o dolegliwościach i przedstawieniu dokumentacji choroby z ostatnich lat poinformował mnie,że jestem nie przygotowany do wizyty(?)Jego cierpkie uwagi,właściwie do wszystkiego co usiłowałem powiedzieć a nawet do mojego zawodu ...

powiedzieć a nawet do mojego zawodu - spowodowały,że chciałem opuścić gabinet.
Wówczas to zainteresował się nieco pacjentem.
Pewnie jest tak jak przyznaje pacjentka w innej opinii,że trzeba iść do dra Krawczyka prywatnie a wtedy będzie empatia a pacjent nie będzie złem koniecznym.Jak to ma miejsce w przychodni przyszpitalnej na ul. Medyków w Katowicach.
Czy po tylu negatywnych opiniach lokalna Izba Lekarska nie mogłaby zainteresować się zachowaniem a może i problemami tego lekarza?Korporacyjna solidarność albo tzw.brak
dowodów pozwalają takim właśnie lekarzom bezkarnie obniżac rangę zawodu.

Kuba

16.12.2015

Przez całe życie nie spotkałem tak złego człowieka. Odmówił udzielenia informacji o stanie zdrowia mojego ojca, pomimo kilku godzin siedzenia i czekania na korytarzu w nerwach i łzach ponieważ czekaliśmy rodziną na diagnozę. Lekarz zasłonił się tym, że na upoważnieniu jest wpisana tylko jedna osoba ale kto wpisuje wszystkich członków rodziny na upoważnienie do odbioru dokumentacji medycznej?! W takim stanie jedna rozdygotana osoba nie będzie w stanie wszystkie zrozumieć i powtórzyć! CZŁOWIEK BEZ SERCA I EMPATII !

Tomek

17.08.2015

Nie mam często do czynienia z lekarzami ale ten był wyjątkowo chamski i arogancki. Oczekiwałem pomocy i fachowego podejścia ale od tego Pana nie można tego oczekiwać. Nie udziela żadnej rzetelnej informacji tylko w pretensjonalnym podejściu do człowieka to ON pytam po co do niego sie przyszło. To z pewnością nie jest lekarz z powołania, oczekiwać od niego empatii tez nie należy. Szczerze NIE POLECAM !!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
Tychy
None
ulica Hierowskiego 54d
Poradnia nr 1
Krzywa 6
Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
Jelenia Góra