dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Okulista

Pani Doktor Iwona Rokita Wala to kompetentny lekarz i miły człowiek .Do Pani Doktor trafiliśmy aby naprawić błędy innego lekarza. Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Pani doktor Iwona Rokita - Wala jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo duża kompetencja lekarska , serdeczna i miła dla pacjentów . Podczas konsultacji poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu , atmosfera w gabinecie bardzo dobra. Mogę napisać "gorąco polecam '.

Zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, którą przeprowadziła cudowna Pani dr Rokita Wala. Pani doktor jest ciepłym życzliwym, kompetentnym lekarzem godnym polecenia. Jest lekarzem z powołania a w tych czasach to rzadkość.Zabieg trwał kilkanaście minut, atmosfera na sali była bardzo miła, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Po zabiegu "świat stał się piękniejszy" bez okularów. Wada została zniwelowana do 0. Pozdrawiam Panią doktor i bardzo dziękuję za pomoc i taką życzliwość.
Dagmara S

Minęło już 1,5 miesiąca od laserowej korekty wzroku przeprowadzonej przez Panią Dr Iwonę Rokita-Wala w szpitalu "Pod Bukami" w Bielsku Białej. Wada została zniwelowana do zera (przed operacją to było - 8 na oboje oczu). Wszystko odbyło się bez większych komplikacji przy bardzo dobrej współpracy Pani Doktor. Muszę podkreślić że jest to wysokiej rangi specjalista w tej dziedzinie. Gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor oraz sympatyczny Personel.

Minął już miesiąc od mojego zabiegu laserowej korekcji wzroku, którą wykonała Pani Doktor Iwona Rokita-Wala w szpitalu Pod Bukami. Obecnie widzę normalnie, wada została zniwelowana całkowicie (przed operacją prawe oko -4,75; lewe -5,00)! Pani Doktor jest osobą życzliwa, ze świetnym podejściem do pacjenta oraz kompetentną. Z czystym sumieniem polecam!

Wciąż poszukujesz "Okulista Bielsko-Biała"?

None
Panewnicka 29
Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2

ul. Żwirki i Wigury 4
Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed w Siedlcach
ul. 11 Listopada 23
Siedlce
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
Śląski Ośrodek Leczenia Chorób Oczu - Ambulatorium