dr Izabela Krauze

Psycholog, Psycholog dziecięcy

pani doktor bardzo kompetentna ale niestety nie prwadzi sama terapii tylko jej uczennice młode sympatyczne osoby ale niestety bez doświadczenia. szkoda to nie to samo co pani Krauze.

Bardzo dobry specjalista. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Zdecydowanie polecam.

Jedyny fachowy psycholog jakiego mieliśmy okazję spotkać. Jej metody pracy są rzeczywiście inne od wszystkich spotykanych do tej pory. Jesteśmy absolutnie przekonani do niej tym bardziej, że nasze dziecko tylko i wyłącznie dzięki niej uzyskało właściwą diagnozę oraz sposób prowadzenia terapii. bardzo polecamy. Terapia jest droga ale skuteczna i szybka

Niestety, przez Panią psycholog straciliśmy w terapii dziecka wiele cennego czasu. O pieniądzach nie wspomnę. Pani doktor nie była w stanie rozpoznać Zespołu Aspergera. Zaleciła nam terapię, która zupełnie nie była potrzebna, nie przyniosła żadnych efektów. Diagnozę postawiła na podstawie rozmowy z rodzicami. Dziecko w tym czasie bawiło się w drugim pokoju, a zabawa ta była nagrywana. Za rozmowę z nami 200 złotych, drugie 200 za nagranie i obserwację dziecka. Taka metoda pracy pani Krauze w naszym przypadku zupełnie się nie sprawdziła. Właściwa diagnoza została postawiona ponad pół roku później, ...

Taka metoda pracy pani Krauze w naszym przypadku zupełnie się nie sprawdziła. Właściwa diagnoza została postawiona ponad pół roku później, gdy wreszcie trafiliśmy do osoby kompetentnej. W terapii czas jest ważny. My, przez panią Krauze, straciliśmy go sporo.

Pani Doktor jest osobą pełną empatii, stara się rozwiązać każdy problem, jest pomocna, jej rady spradzają się, jest obiektywna, uczciwie podchodzi do pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236