lekarz Izabela Macinkiewicz

Jak najbardziej lekarz z powalania, swietne podejscie do pacjenta, profeslonalizm na najwyzszym poziomie. z doswiadczenia wlasnego wiem , ze nie latwo o dobrego ginekologa, a tu taka niespodzianka. Nigdzie sie nie spieszy, wszystko wytlumaczy, delikatna, do tego przesympatyczna osoba. Oby wiecej takich lekarzy!!! Wszystkim szczerze polecam. Moj ginekolog.

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją ciążą przez dr.Marcinkiewicz.Ma super USG 4d.Zawsze wszystko wytlumaczy,wysłucha.Ceny umiarkowane.Naprawdę polecam.Świetny specjalista i dobry czlowiek.

kompetentna, nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Pierwszą ciąże przeprowadziła pomyślnie wiec na drugą też do niej pójdę.

Umawia sie na wizyte a pozniej nie przychodzi, jesli chodzi sie prywatnie to bada w miare dokladnie i poswieca czas no tak bo to za pieniadze,a tak brak slow na ta pania.

W swoim krótkim życiu trafiłam na wielu różnych ginekologów, jednak tylko z dr Macinkiewicz jestem w pełni zadowolona. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowiada na pytania bez ściemy, nie próbuje naciągać na jakieś kosmiczne badania czy zbędne wizyty. Ginekolog idealny!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Elbląg"?

ul. 12 lutego

Dariusz Zaryjewski

1 maja 13
110130 Orneta
Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV

Bogusław Kisielewski

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg
INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B