dr n. med. Jacek Bogucki

Neurochirurg, Traumatolog

Ogromne podziękowania dla dr Jacka Boguckiego, mistrz w swoich fachu i przecudowny człowiek. W grudniu 2023 miałam wykonaną mikrodiscektomie na dwóch poziomach l4/l5 oraz l5/s1 po 6 miesięcznym bolu, który można powiedzieć prawie całkowicie wylaczyl mnie z codziennego życia, niemożność chodzenia sprawiła, że musiałam zrezygnować z normalnego aktywnego życia, a bol był już nie do zniesienia. Ciężko tak funkcjonować, gdy kalendarz wskazuje dopiero 38 lat :). Panie Doktorze dziekuje za WSZYSTKO: opiekę, profesjonalizm, cudowne podejście do człowieka, empatię, przywrócenie mi zdrowia, wiary w ludzi i wypędzenie tego nieznośnego bolu. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam Pana poznać, bardzo dziękuję :)

Jestem 1/2 roku po operacji kręgosłupa na odcinku L4/L5 przez dr Boguckiego ze Szpitala Bielańskiego. Jest to już odpowiedni dystans czasu by ocenić. Czuję się bardzo dobrze, nie ma powikłań. A od ok. 10 lat robiło się coraz gorzej. Ostatnio nocami budziłem się z ogromnym bólem prawej nogi, szczególnie stawu biodrowego i łydki. Skarżyłem się mojemu ortopedzie z przychodni lecz jego leczenie nic nie pomagało. Inny lekarz zalecił mi zmianę ortopedy. Tak trafiłem do dr Boguckiego. Wcale nie namawiał mnie na operację kręgosłupa. Wręcz przestrzegał. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy jak trudna to operacja. Dopiero później, po rozmowie z innymi chorymi, zdałem sobie sprawę, że trzeba trafić na dobrego chirurga. Ja miałem to szczęście, że trafiłem do niego. Napisałem tę opinię dlatego, że jestem zwyczajnie po ludzku mu wdzięczny. Uznałem, że przynajmniej tak mu podziękuję.

Doktor JACEK BOGUCKI- znakomity neurochirurg,który uratował mi życie. Smiało tak mogę powiedzieć,ponieważ miałem już myśli samobójcze. Diagnoza była tragiczna: duży nowotwór na środkowej, piersiowej części rdzenia kręgowego, w dodatku wrośnięty w tkankę kostną kręgosłupa. Przestałem chodzić,mogłem jedynie z ogromnym trudem przemieszczać się na kulach. Dalsze zycie na wozku inwalidzkim nie wchodziło w rachubę,ponieważ będąc zawsze aktywnym fizycznie( pracowałem jako dubler-kaskader oraz aktor w filmach akcji), nie wyobrażałem sobie takiej ponurej egzystencji. Doktor Jacek Bogucki podjął się tej niezwykle skomplikowanej i ryzykownej operacji, stawiając mnie NA MOJE WŁASNE NOGI. Operację przeprowadził na oddziale neurochirurgii w Szpitalu Bielańskiem 4 stycznia tego( 2015) roku. Powiedział,że po operacji muszę natychmiast zglosić się na rehabilitację. Znalazlem się na 9 tygodniowej, żmudnej i trudnej rehabilitacji w Zakladzie w Sawicach, gdzie tyydzien po tygodniu uczono mnie na nowo chodzić. Łatwo nie było,ale cel osiągnąłem.Dzięki determinacji i uporowi znowu chodzę. ---Kiedy jesteśmy zdrowi, wydaje się,że to,że chodzimy, wstajemy, siadamy, wspinamy się lub schodzimy ze schodow- to czynnosć normalna, banalna i oczywista, nie zdając sobie sprawy,że może los nam ten przywilej na zawsze odebrać. Teraz doceniłem,że jest to DAR LOSU,że mogę wyjść znowu z domu,nawet bez laski i wykonywac wszystkie czynności, ktore przed chorobą wykonywałem; między innymi ćwiczenia na silowni. WSZYSTKO TO ZAWDZIECZAM MOJEMU ZBAWICIELOWI- DOKTOROWI JACKOWI BOGUCKIEMU, ktory podjął nielatwą decyzję opeacji usunięcia nowotworu w tak newralgicznym miejscu, jakim jest rdzeń kręgowy. Najserdeczniej dziękuję i rekomenduję całym sercem.

Do dr.J.Boguckiego trafiłem ze skomplikowanym schorzeniem kręgosłupa.Dzięki profesjonalnemu podejściu i poświęconego mi czasu,dziś jestem po operacji i wróciłem do pełnej sprawności.Dziękuję z całego serca i życzę wszystkim chorym tak wspaniałego fachowca, pozdrawiam Jerzy Gułyj

Pan Dokto opeował mnie dwa azy Guz móżdżku.Opeacje pzebiegły bez powikłan Pan Dokto caały czas był przy mnie tłumaczyl mi wszystko uspokajał mnie.Po kilku latach wracam do Niego na kolejna opeacja.Przesympatyczny lekarz godby zaufania.Złoty czlowiek nie leczy tylko chorobe ale i pacjenta.Dziekuje

Serdeczne podziękowania dla dr.Jacka Boguckiego, który operował mnie w szpitalu Bielańskim na oddziale Neurochirurgi. Wspaniały lekarz. bóle ustąpiły które trwały rok,rok mojej męczarni w bólach. Wdzięczny pacjent Ryszard Chmielewski Sierakowo. Wrzesień 2012

Mój mąż 5 września miał poważną operację w Szpitalu Bielańskim, Pan Doktor Jacek Bogucki doskonale sobie poradził:) Serdecznie dziękujemy , ja wraz z mężem za 'złote ręce'. Z wielkim wyrazem wdzięczności Rostkowscy.

Nie znałam tego lekarza wcześniej. Trafiłam do niego przypadkiem. Pierwsza wizyta zaskoczyła mnie, bo lekarz wprost ale jednocześnie delikatnie poinformował mnie, że konieczna jest operacja (odcinek szyjny kręgosłupa). Na początku byłam przerażona, bo to pierwsza moja operacja w życiu i do tego tak poważna! Lekarz dał mi czas do zastanowienia i po tygodniu wróciłam z podjętą decyzją o przeprowadzeniu operacji. Wszystko odbyło się w marcu w szpitalu Praskim w W-wie. na 6+ zasługuje opieka p. Doktora i personelu na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia i Ortopedii. Lekarz towarzyszył mi od wyjazdu z sali do bloku operacyjnego. Samym lekarzem jestem zachwycona, bo nie tylko "odbębnił" operację ale i interesował się mną po. Opieka pań pielęgniarek i pań salowych jest nieoceniona (mam porównanie do Szpitala na Szaserów, gdzie nikt nie interesował się nikim). Polecam każdemu! Wbrew temu jaka opinia panuje o tym szpitalu. Nowiutki i nowoczesny blok operacyjny, młody zespół lekarzy wspomagających. Jeśli kiedykolwiek będę mieć problemy z kręgosłupem to tylko Dr Bogucki, którego poleciłam już swoim znajomym mającym problemy z kręgosłupem! Jedyna pamiątka po Panu Doktorze i operacji to maleńka blizna na szyi :)

Pan doktor Bogucki operował 2 tygodnie temu mojego męża / przepuklina kręgosłupa /. Operacja przebiegła bez komplikacji.Pan doktor to dobry fachowiec i miły człowiek.W imieniu męża i swoim dziękuję Panu doktorowi za fachową opiekę i dobre podejście do pacjenta.

W miesiącu kwietniu 2012r miałam operowany kręgosłup szyjny przez Pana Doktora Boguckiego w szpitalu bielańskim. Wróciłam do sprawnych mam władzę w rękach. Kochani to wspaniały lekarz i świetny specjalista po prostu MISTRZ neurochirurgi.Poświęcił mi wiele czasu tłumacząc mi przebieg operacji okazał mi wiele zainteresowania po operacji. Konkretny,miły,sympatyczny wszystkim polecam. Panie doktorze WIELKI DZIĘKI. Z poważaniem Wiesława Górska.

W miesiącu kwietniu 2012r miałam operowany kręgosłup szyjny
przez Pana Doktora Boguckiego w szpitalu bielańskim.
Wróciłam do sprawnych mam władzę w rękach.
Kochani to wspaniały lekarz i świetny specjalista po prostu
Konkretny,miły,sympatyczny wszystkim polecam.
Panie doktorze WIELKI DZIĘKI.
Z poważaniem Wiesława Górska.