lekarz Jacek Kordek

Internista, Lekarz rodzinny

Pan doktor od siedmiu lat jest lekarzem mojego męża a od trzech jest też moim lekarzem pierwszego kontaktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego opieki ponieważ jest to lekarz który zawsze postawił nam celną diagnozę i zaordynował leczenie ktore doprowadzało do poprawy zdrowia. Jest też osobą bardzo empatyczną, cierpliwą i bardzo kontaktową. Ja i mój mąż polecamy leczenie u pana doktora Jacka Kordka.

Jest też osobą bardzo empatyczną, cierpliwą i bardzo kontaktową.
Ja i mój mąż polecamy leczenie u pana doktora Jacka Kordka.

Leczę się wiele lat u doktora Kordka,jestem bardzo zadowolona,mogę podyskutować ,wyrazić moją opinię,jest bardzo miłym lekarzem.

Z lekarzem Jackiem Kordkiem da się wytrzymać rleszek

Z lekarzem Jackiem Kordkiem da się wytrzymać
rleszek

U lekarza byłam z wielkim bólem gardła i nawracającą gorączką. Pan doktor wręcz zlekceważył moje objawy, mówiąc, że to zwykłe przeziębienie i nie ma cudów, przepisał jakieś tabletki musujące i niechętnie wypisał tygodniowe zwolnienie. Mimo siedzenia w domu i owijania szyi szalikiem, objawy nasiliły się i po prostu straciłam głos. Po prywatnej wizycie, bo do tego lekarza już nie nie chciałam iść, okazało się, że mam ropne zapalenie krtani. Leczenie plus antybiotyk. Panu Kordkowi zaś dziękuję za "diagnozę" i lekką trzyminutową wizytę. Lekarz poniżej poziomu jaki oferuje Nfz.

U lekarza byłam z wielkim bólem gardła i nawracającą gorączką.

Leczenie plus antybiotyk.
Panu Kordkowi zaś dziękuję za "diagnozę" i lekką trzyminutową wizytę.

Lekarz poniżej poziomu jaki oferuje Nfz.

Od 4 lat skarżyłem się na nieustanne bóle brzucha i inne dolegliwości,które by trzeba długo wymieniać.Pan lekarz wysłał mnie na USG,i wirtualną kolonoskopię,które nic nie wykazały,więc zaczął mi wmawiać zespół jelita drażliwego i nerwicę.Wręcz nalegał na wizytę u psychiatry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie miałem wyjścia jak robić sobie badanie prywatnie i szukać w ciemno.I co się okazało: 1.stłuszczona wątroba 2 kamica nerkowa 3 zatkana tętnica szyjna wspólna 4.chlamydia 5 borelioza Taki to specjalista-najlepiej wmawiać komuś nerwicę to taki modny trend u tego Pana jak u większość z tej placówki "leczniczej"

1.stłuszczona wątroba
2 kamica nerkowa