prof. dr hab. n. med. Jacek Moll

Kardiochirurg

Bardzo dobry kardiochirurg, operował naszego synka 8 miesięcy temu, jego żona prof. Moll jest przemiłą kompetentną osobą, również syn jest przemiłym i troskliwym lekarzem. naprawdę godni polecenia.Dziękujemy rodzice Szymonka.

JEST ŚWIETNY!!!!!!!!!! REWELACYJNY FACHOWIEC!!!!! DZIĘKUJEMY - RODZICE I NASZ WSPANIAŁY SZEŚCIOLETNI SYNEK.

Nasz synek był operowany przez profesora Molla kiedy miał 3 tygodnie. Dzisiaj Fabianek ma dwa latka i jest szczęśliwym zdrowym chłopcem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Szczęśliwi rodzice z Łódzi:)

Wspaniały lekarz i człowiek,operował mojego syna gdy miał6m-cy, teraz jest szczęśliwym 4-latkiem,a ja szczęśliwą mamą zdrowego dziecka.

Nas wprowadził w błąd!!! powiedział,iż osobiscie zoperuje naszego synka, nie operował. Przed operacją wiedząć o niedorozwoju gałęzi płucnych zbagatelizował ten fakt twierdząc "może sobie poradzi, jeśli nie zginie" - cytat. Nasze dziecko eksperymentów ( operacja i 4 reoperacje w przeciągu 1 miesiąca) nie przeżyło. Jeśli mozecie szukajcie pomocy u profesora Malca w Monachium. Odradzamy Łódź!!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Łódź"?

CZMP

Witold Pawłowski

szterlinga

Piotr Kula

None
Retkińska 118/m.18
Łódź
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "DERMED"
ulica Piotrkowska 48
Lecznictwo Szpitalne