lekarz Jacek Wenerski

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny do pacjentki. Nie pomyliłam się! Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia! Mówi co robi, odpowiada na pytania, skupia się na swojej pracy. Świetny lekarz i człowiek. Godny polecenia. Już zostanę jego pacjentką do końca!

Lekarz z powołania, pełny ciepła, troski, poświęca swój czas i uwagę na 100%. Został mi polecony przez dwukrotnie rodzącą mamę i zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Taki lekarz to skarb, nie dość, że profesjonalny, to jeszcze z poczuciem humoru. Bardzo lubię wizyty u tego lekarza!

Lekarz z powołania, pełny ciepła, troski, poświęca swój czas i uwagę na 100%. Został mi polecony przez dwukrotnie rodzącą mamę i zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Taki lekarz to skarb, nie dość, że profesjonalny, to jeszcze z poczuciem humoru. Bardzo lubię wizyty u tego lekarza!

Pan Jacek to jeden z najmilszych lekarzy, których poznałam, jego podejście jest naprawdę profesjonalne z zarazem ludzkie, w dostępny sposób objaśnia przebieg badań oraz wyniki czy ewentualne leczenie,myślę że znakomicie zna się na swojej profesji.

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Prowadził moją drugą ciążę. Opieka na 100% pod każdym względem, lekarz na którego złego słowa nie da się powiedzieć. Zainteresował się mną zarówno przed jak i po porodzie jak mało który a miałam do porównania lekarzy innych dziewczyn które tylko narzekały. Lekarz godny polecenia i żałuję tylko że nie trafiłam do niego w ciąży pierwszej.

Bardzo polubiłam Pana Doktora, wzbudza zaufanie gdyż jest świetnym specjalistą, pomaga mi nie tylko w leczeniu ciała ale i ducha :) nawet z chorobą czuję się bezpiecznie pod taką opieką

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kalisz"?

lek. med.
Bogdan Zięba