dr n. med. Jadwiga Kroczyńska-Bednarek

Pulmonolog

Pani doktor skutecznie wyleczyła mnie z mojej ciężkiej choroby płuc, chciałam jej bardzo podziękować. To życzliwa, miła osoba potrafiąca w przystępny sposób rozmawiać z pacjentem. Poza tym czuć, że jej pokłady wiedzy są wystarczające by walczyć z chorobą. Polecam!

Polecam..............................................................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podjechalem z corka do JMC, zeby zrobic jej spirometrie ( kontakt znalazlem w internecie ) i zobaczyc, co powie na to lekarz pulmonolog. Samo badanie przebieglo sprawnie, a Pani doktor jak sie pozniej okazalo postawila prawidlowa diagnoze i zalecila odpowiednie leczenie. Nie mam zastrzezen co do pracy tego lekarza i smialo moge go polecic. Pozdrawiam!

U Pani doktor leczy się moja żona, jest bardzo zadowolona ze swobodnego podejścia do pacjenta i rzetelnego podejścia do pracy. Z jej płucami jest coraz lepiej i podobno już blisko do całkowitego wyleczenia. Pozdrawiam

Według mnie to bardzo dobry pulmonolog, prawdziwe lekarskie podejście, leczy przy tym zachowana pełna kultura i przyjazny stosunek do pacjenta. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor i polecam ją.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź