lek. med. Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco

Szybkie leczenie, trafna diagnoza. Pani Doktor sympatyczna, dokładnie wyjaśniła na czym polega dolegliwość. Na pewno w razie problemów wrócę.

Najlepsza pulmunolog jaka znam. Swietny diagnostyk i lekarz. Leczy i to jest najwazniejsze. Polecam!

Nie rozumiem czego inni ludzie się czepiają. W 1982r. byłem u dr. Rogozińskiej po raz pierwszy. Od tej pory leczę się tylko u niej. Stawia trafne diagnozy, jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.

Jestem pacjentką pani doktor od dobrych kilku lat i nigdy się nie zawiodłam, zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki, z każdym dniem brania leków czułam się coraz lepiej. Gorąco polecam leczenie u pani doktor Rogozińskiej

Leczę się okresowo 1 do 2 razy w roku w okresie infekcji wirusowych, wyjątkowo kompetentne i kompleksowe podejście, u kolegi wykryła początek choroby nowotworowej na zdjęciu rtg (guz przesłaniało żebro) człowiek żyje już 4 rok po operacji i ma się dobrze. Aplikuje leki skuteczne i osłonowe.Polecam

Miałam przyjemnośc być leczona przez tę PaniĄ.Serwuje bardzo drogie lekarstwa i to chyba z zaprzyjaźnioną apteką.NIe polecam.

Osoba kłótliwa, chamska, pozbawiona taktu i jakiejkolwiek kultury osobistej. Po prostu psychopatologia przeciętności. M.

krzykliwa,ma swoje humory co odbija się na pacjencie,nie spełniała moich oczekiwań...

Nie rozumiem zamieszczonych komentarzy. Dr Rogozińska zawsze była bardzo uprzejma, a byłem u Niej kilka razy. Stawiała trafne diagnozy i przeprowadzała prawidłowe leczenie.