Jan Jarosz

Najlepszy stomatolog do jakiego chodziłem. Leczę zęby u pana doktora już kilku lat. Pan Jan Jarosz jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu i człowiekiem o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do każdego. Nie naciąga, tłumaczy wszystko dokładnie, leczy bezboleśnie. Nie ściąga z pacjenta pieniędzy kosztem zębów. W ciągu pół roku zrobił mi porządek w ustach po poprzedniemu "lekarzowi", a raczej partaczowi, który zniszczył mi celowo zęby żebym tylko chodził się do niego leczyć. Pan Jarosz może i nie należy do najtańszych stomatologów, ale jego usługi są warte każdej ceny. Posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, stosuje najlepsze materiały. Jego plomby mam od dobrych kilku lat i nic się z nimi nie dzieje. Dzięki panu doktorowi mam zdrowe zęby i chodzę tylko raz do roku na kontrolę. Życzę każdemu takiego lekarza, bo ten lekarz to prawdziwy skarb.

Świetny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo miły i ma indywidualnie podejście do pacjentów. Dużo rozmawia i tłumaczy zawiłości medyczne w bardzo prosty sposób. Samo leczenie jest BEZBOLESNE, na czym wszystkim pacjentom najbardziej zależy.Profesjonalnie i kompletnie wyposażony gabinet. Wysoka jakość usług. Polecam ten gabinet stomatologiczny

Bardzo dobry stomatolog, z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Można liczyć na jakiś żart, który rozluźni atmosferę i sprawi, że zapomni się o strachu. Wszystko dokładnie wytłumaczy co się dzieje, doradzi, do tego posiada silną rękę, która szybko wyrywa ósemki. Z każdej wizyty wychodzi się z piękniejszym uśmiechem. Gorąco polecam tego stomatologa.

Dentysta godny polecenia-najlepszy do jakiego chodziłam. Polecam w 100%.Po wizytach zawsze wychodzę uśmiechnięta a moje zęby sa dzieki niemu w idealnym stanie.Sto procent satysfakcji z usług i przyjemność w spędzaniu czasu w gabinecie dentystycznym .Ci którzy boją się dentysty powinni zacząć leczenie u pana Jana.Pozdrawiam :))

Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dokładny, świetny fachowiec. Poświęca dla pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Zawsze miły, niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Chodzimy do niego całą rodzinką. Super Doktorek :) Polecam!!!

Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Cieszyn"?

Cieszyn

Ewa Kujawa