lek. med. Jarosław Kołakowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca. Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Pan Doktor uratował mi życie 13.03.2013 r. Wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu. Pan doktor zoperował mi rozwarstwaijącego tętniaka aorty wstępującej. Od 5.09.2013 r. rozpocząłem pracę.

Dr Kołakowski uratował mi życie. To niezwykle ciepły i dobry człowiek, o wielkim sercu. Niezwykły, niespotykany.

Doktor Kołakowski to wyjątkowy lekarz, świetny kardiochirurg i bardzo dobry człowiek:)

dr Kołakowski jest wyjątkowym człowiekiem i wspaniałym kardiochirurgiem .Operowal mojego męża we wrzesniu 2012r.Naprawil mu serce,dal mu drugie życie .Dziś moj mąż czuje się świetnie.Miał to szczeście że trafil do bardzo dobregolekarza.Serdeczne podziekowania i wyrazy szacunku dla Pana.Ewa Neubarth.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Piotr Sokala