dr n. med. Jarosław Mijasdr n. med. Jarosław Mijas - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta. Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. ...

Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Znam tego lekarza lata i nie zmieniała bym go za żadne skarby. Bywa zmęczony i nerwowy,ale wiedzę i doświadczenie ma unikalne. Otwarta głowa i chęci niesienia profesjonalnej pomocy to zdecydowanie jego dewiza.

W chwili obecnej po wielu wizytach u lekarzy jest to najlepszy specjalista jakiego znam. Dojeżdżamy z dziećmi i sami do doktora wiele kilometrów,ale warto ponieważ na Śląsku jedynie na atopowe zapalenie skory otrzymywaliśmy dietę bez mleka, lekarz wytłumaczył ,że to choroba wieloczynnikowa i dieta oraz inne metody muszą byc stosowane jedno czasowo i to nie daje gwarancji ale znaczna poprawę samopoczucia. Nie stosuje sterydów,chyba w wyjątkowych sytuacjach. Dzieci też czują się znacznie lepiej i poprawa nastąpiła w wielu aspektach. Szczerze polecam. I Dziękuję.

Mimo że byłem u Pana doktora pierwszy raz postanowiłem napisać opinię. Dawno juz nie spotkałem się z tak konkretnym, rzeczowym i kompetentnym lekarzem. Peła diagnostyka za rozsądne pieniądze, fachowe podejście. Na pewno odwiedzę doktora jeszcze nie raz. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo cenię ludzi z pasją, którzy z oddaniem wykonują swoją pracę. Właśnie taki jest dr Mijas! Profesjonalny, konkretny, miły i uprzejmy. Posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach medycznych więc leczy naprawdę kompleksowo. Moja 3 letnia córka go uwielbia. Leczymy się u Pana dr od początku jej narodzin i nie zmieie go nigdy bo wiem że można mu zaufać i powierzyć opiece zdrowie mojego dziecka. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Strzelce Opolskie"?

Rozenbergów 6

Oddział Zawadzkie