Jarosław Papież

Ginekolog

polecam Dr Papieża z czystym sumieniem :) jest świetnym lekarzem i bardzo miłym człowiekiem :) gdybym mieszkała w Polsce to moją drugą ciąże też prowadziłby Dr Papież :) jest po prostu NAJLEPSZY !

W mojej ocenie bardzo dobry lekarz, jestem jego pacjentką niezmiennie już od wielu lat. Prowadził obie moje ciąże, które niestety przebiegały z poważnymi komplikacjami, kiedy trzeba kierował do specjalistów, wykonywał wszystkie niezbędne badania i dzięki niemu, mimo moich problemów zdrowotnych, maluchy urodziły się zupełnie zdrowe :) Przy tym wszystkim jest jako lekarz delikatny, kontaktowy i po prostu pozytywnie nastawiony do pacjentek.

Po raz pierwszy znalazłam dobrego ginekologa, którego z czystym sumieniem polecam innym. Ciepły i uprzejmy, podchodzący profesjonalnie do sprawy. Przeprowadził moją ciążę. Polecam każdej pani tego lekarza.

Polecam każdej pani tego lekarza.

Lekarz jest bardzo miły, kompetentny, zawsze odpowiada na pytania nawet te najgłupsze. Dzięki niemu za 4 miesiące będę szczęśliwą mamusia, wyleczył mnie bardzo szybko z wszelkich chorób które posiadałam leczenie było bardzo kompetentne, zaczyna od najdelikatniejszej formy chyba ze choroba jest zaawansowana to interweniuje zabiegiem jeśli to możliwe. Naprawdę najlepszy lekarz ginekolog jakiego można mieć a byłam już u kilku wiec mam doświadczenie.

Gorąco polecam tego Pana doktora. Wszystko na czas. Pan doktor bardzo sympatyczny. Delikatny , ale konkretny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław