lekarz Jarosław Pić

2,6

lekarz ktory nie ma pojecia o swojej pracy, nie zna podstaw bycia ortopeda. Prosty zabieg jest dla niego wyzwaniem.

Bardzo miły lekarz dobrze wytłumaczył mi na czy będą polegały moje dwa zabiegi jestem zadowolony z niego

Dziwię się że ktoś pozwala temu Panu przyjmować w gabinecie. Dla mnie to czysty kabaret nie wizyta. Olewactwo pacjenta na najwyższym poziomie. Rentgen ma w oczach wymysla jakieś swoje teorie i nie słucha pacjenta. Słyszałam opinie jednak postanowiłem udac sie na wizytę. Stracony czas. Omijajcie szerokim łukiem tego "lekarza"

zakaz chodzenia do tego lekarza i niech nikt nie da mu się operować - mi wytworzył staw rzekomy i kłamał w żywe oczy że jest dobrze przez cztery wizyty kontrolne i nie trzeba kontrolować. Dla podniesienia opinii - jestem lekarzem

Pan doktor jest niepoważny. Zostałem poproszony o przybicie na wizytę godzinę wcześniej, po przybyciu okazało się, ze „doktor już pojechał”. Zdarza się. Ale następnym razem doktor Przyjmuje do gabinetu, po czym wychodzi na kilkanaście minut do gabinetu obok i słyszę jak bada pielęgniarkę podczas mojej wizyty, pielegniarka z nim wychodzi i dziękuje przy mnie. Następnie prosi o przyjście za 2 tygodnie na zmierzenie długości nogi bo „dzisiaj nie ma czasu”. Dodam tylko, ze nie jestem z Zamościa i dojazd na wizytę dla mnie to organizacja całego dnia. Odnośnie samej diagnozy ...

Pan doktor jest niepoważny.
Zdarza się.
Odnośnie samej diagnozy i propozycji leczenia nie wypowiadam się, każdy ma inna szkole, natomiast zakazanie nordic walking po operacji biodra..wszyscy ortopedzi i najlepsi rehabilitanci pukali się w czoło.
Jeżeli zależy Ci na traktowaniu z szacunkiem i własnym zdrowiu, nie polecam doktora Picia.
A doktorowi życzę refleksji nad własna osoba.

Bardzo polecam!❤ mialam zlamana reke od gory do dolu gdzie inni powiedzieli ze to jest nic.. jest empatia co do dzieci. Zartobliwy

Nie polecam! Najgorszy lekarz z jakim mialam przyjemność "rozmawiać" zero empatii i podejścia. Problem pacjenta lekceważony.

Problem pacjenta lekceważony.

Nie polecam doktora!!! O ile można go tak nazwać!!! Bardzo nie miły, wulgarny. Odnosił się z podniesionym głosem jakby pracował za karę. Nie przepisał leków ani nie pomógł w problemie, kazał wyjść z gabinetu bo powiedział że to zaniedbanie z lat. Proszę omijać tego pana szerokim łukiem.

Polecam z całego serca Pana Doktora,po wypadku samochodowym tylko ten Pan Doktor wiedział jak zbadać, palpacyjnie bez zdjęcia wiedział co mam złamane. Bardzo przyjemny, uśmiechnięty,żartobliwy z umiarem nie jak inni lekarze. Polecam raz jeszcze!

Lekarz godny polecenia. Operował mi całkowicie przeciętego Achillesa. Po 3 miesiącach chodzę bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony ;)