prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

Czy dr Sławek zajmuje się leczeniem miasteni? I jak długo trzeba czekać na wizytę po raz pierwszy? Nie jestem z tego województwa a szukam specjalisty w tym kierunku...

Witam, czy ktoś posiada namiary żeby umówić się na wizytę prywatną do profesora? Nr któryposiadam nie odpowiada. Będę wdzięczna szwarcdorota@wp.pl

Dzień dobry, chciałbym przyjechać do doktora Sławka prywatnie. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy trzeba tam najpierw zadzwonić (zamówić kolejkę), czy można przyjechać w dzień wizyty. Czy muszę być już rano (bo doktor przyjmuje podobno od 15.)? Jak duża jest zazwyczaj kolejka. Jestem z województwa lubuskiego. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Silwonczyk@wp.pl

Witam chciałam podać tylko nr tel dla osób które potrzebują ustalić wizytę u dr Sławka mam ten nr z rejestracji z kliniki gdyż moja mama była tam wczoraj na wizycie 58 772 3950 chociaż tak mogę pomóc :)

Panie profesorze, jest Pan wspaniałym lekarzem:z wielką wiedzą, cierpliwośćią i łagodnośćią. Widzę często Pana zmęczenie na twarzy i.. usmiech! Zastanawiam się jak Pan funkcjonuje z takim obciązeniem fizycznym i psychicznym pracą? Cud! E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7