lek. stom. Jarosław Żochowski

Leśnickie Centrum Stomatologiczne

Leśnickie Centrum Stomatologiczne
Bezbolesne i bezstresowe leczenie to obietnica, którą prywatna przychodnia składa swoim pacjentom, dokładając wszelkich starań, by się z niej wywiązać. Stąd wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy biorą udział w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach, korzystają wyłącznie z nowoczesnej aparatury medycznej i diagnostycznej oraz wysokiej klasy materiałów. W oczekiwaniu na zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktycznej, estetycznej...

Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam

Moje doświadczenie z doktorem to wyrywanie ósemki. Jak każdy wie nie jest to przyjemna sprawa i nasłuchałem się sporo opinii to tym zabiegu. W moim przypadku wszystko przebiegło bardzo szybko, dla mnie było to raptem kilka chwil i musiałem się zbierać z fotela. Nie spuchłem też za mocno a dziura po zębie goiła się bezproblemowo. Cóż mogę więcej dodać, szybko, bez komplikacji...tak jak to powinno wyglądać.

WIEDZA,DOŚWIADCZENIE,PROFESJONALIZM- tak oceniam tego lekarza. nic nie boli, znieczulenie bez dopłaty, a wcześniej płaciłem (też prywatnie) 50 zł dodatkowo. LECZY I POKAZUJE EFEKTY. jak kanały wypełnione. ARTYSTA PLASTYK. estetyka zębów dostawionych bez wiedzy, że są inne nie widać. ATMOSFERA W GABINECIE SUPER. wszystko wytłumaczone, żart też mile widziany. CENOWO PRZYZWOICIE, I MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE TANIO. w porównaniu do poprzednich usług, bardzo tanio. PIOTR

wczesniej miałem za sobą dwie nieudane próby leczenia implantologicznego. Potem trafiłem do Lesnicy pod Wrocławiem i okazało się że wcale nie jestem aż tak trudnym pacjentem. Potrzebowałem jedynie Spe-cja-li-sty. Dlatego polecam właśnie tego lekarza.

Jak implanty to tylko w Leśnickim Centrum. Tak porządnie to jeszcze nie byłam obsłużona.Wszystko zaplanowane w konkretny sposób,wytłumaczone, zabiegi sprawne i bez bólu. Jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary