lekarz Jędrzej Szulc

Pediatra

Taki powinien być każdy lekarz! Profesjonalne podejście w każdym calu. Jestem pod wrażeniem ,że w tych czasach są jeszcze tacy lekarze ,którzy poświęcają tyle czasu na wizycie i nie zbywają człowieka z byle jakim kwitkiem. Mega pozytyw!!! Dziękuję.

Zdecydowanie i z pełną zgodą stawiam same piątki. Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Z tym, co zostało wcześniej opisane, w pełni się zgadzam. Nie znam innego takiego lekarza, jak doktor Szulc. Widać, że to, co robi, robi z pełnym zaangażowaniem, a to dzisiaj rzadkość.

Zdecydowanie i z pełną zgodą stawiam same piątki. Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Z tym, co zostało wcześniej opisane, w pełni się zgadzam. Nie znam innego takiego lekarza, jak doktor Szulc. Widać, że to, co robi, robi z pełnym zaangażowaniem, a to dzisiaj rzadkość.

Wspaniały lekarz pediatra. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu,wzbudza zaufanie, jest kompetentny,uprzejmy.

trafiłam do dr szulca przypadkiem cztery lata temu i stwierdzam że nigdy nie byłam u lepszego pediatry ani ja jako dziecko ani ja jako matka dwójki dzieci.zdarzyło mi się skorzystać z wizyty u innych pediatrów i niestety nie należały one do satysfakcjonujących.zgadzam się z wszystkimi poprzednimi pozytywnymi opiniami.WIĘCEJ TAKICH LEKARZY POPROSZĘ!

odpisuję się pod poprzednimi opiniami:))) nic dodać nic ująć:) POLECAM!!!

odpisuję się pod poprzednimi opiniami:))) nic dodać nic ująć:) POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Starogard Gdański"?

Bukowa 9
Starogard Gdański

Starogard Gdański

Mostowa 3
Tczew
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański