dr n. med. Jerzy Czyż

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Niekompetenty i nieprzyjemny. Wizyty trwały 2 lata. Przez ten czas moczenie nocne nie ustapiło, natomiast wdały się kolejne zakażenia układu moczowego. Lekarz nie zlecał żadnych dodatkowych badań, poza ogólnym i posiewem. Rozpisywaliśmy na każdą wizytę dzienniczek mikcji. Córka dostała leki (driptane i doxar), które nie poprowiały stanu, a wprowadziły ogromne zakażenie, które ten sam lekarz nazwał "tykajaca bombą". Wypisał antybiiotyk. Kazał czekać...aż się polepszy. Wizyty były co 4 miesiące, lekarz potrafił spóźnić się ponad godzinę i wejść do gabinetu bez "przepraszam". Niejednokrotnie dzieci miały wysiusiać się na wizycie (ocena usg zalegań)...ale jak tu czekać, gdy ktoś się spóźnia. A potem od lekarza pretensja, że dziecko wysiusiało się w toalecie i na wizycie nie ma już czym. Podejście do dziecka-żadne. Tak jakby nie było go w ogóle w gabinecie.
Wszelkie informacje trzeba było wyciągać, bo lekarz coś notował, zapisywał, ale rozmowny nie był. Ponadto miałam wrażenie, że za każdym razem od początku przedstawiam cały stan choroby, przebiegu leczenia i jego własnych(!) zaleceń, mimo iż wszystko powinno być w komputerze.
Zrezygnowałam, bo po 2 latach było jeszcze gorzej (nawaracające zakażenia) niż gdy przychodziłyśmy pierwszy raz na leczenie. Mam ogromny żal do tego lekarza za nie zlecenie badań typu cystografia, bo 2 lata, które przetrzymał nas, pogorszyły stan zdrowia, a niestety i stan samych nerek. Zamiast wyleczenia, doprowadził do pogorszenia zdrowia.

To wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie i do tego miły i ciepły po prostu cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Szkoda, że nie ma więcej tak wspaniałych lekarzy.

To wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Bardzo konkrety lekarz. Zdecydowałam się na leczenie i operację mojego synka właśnie u dr. Czyż i to była bardzo dobra decyzja mimo że mamy 300 km. Bardzo szybka diagnoza, wszystko dokładnie wytłumaczył na czym polega defekt siusiaka i jak będzie przebiegała operacja. 100% opieka przed i po operacji.

Pan doktor jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Prowadzi mojego syna, operował go jeszcze w CZD oczywiście z sukcesem. Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)