Filtruj terminy

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola

warszawa międzylesie

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga.
Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Piotr Gastoł

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

dr n. med. Bogdan Stodulski

Widok 10 (Terapia)

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Kinga Kowalczyk

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)

Bardzo dobry specjalista!!!Wyleczyła naszego syna MICHALA ze spodziectwa.26 lutego mielismy ostatnia operacje,dziecko jest zdrowe i czuje sie dobrze.opieka p.doktor w czd byla najlepsza i zawsze znalazła czas dla nas i na nasze pytania .TO bardzo MIłA i SYMPATYCZNA OSOBA.JESTESMY JEJ BAAAARDZO WDZIECZNI.Polecamy .

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34

Bardzo kompetentny lekarz, przede wszystkim wszystko rzeczowo tłumaczy. Mój przypadek (urologiczny) może nie był skomplikowany, ale leczenia było skuteczne. Generalnie polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych ...

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Gorąco polecam panią doktor. Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica, pełna opieka i profesjonalizm. Godny zaufania lekarz

dr n. med. Jerzy Czyż

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Niekompetenty i nieprzyjemny. Wizyty trwały 2 lata. Przez ten czas moczenie nocne nie ustapiło, natomiast wdały się kolejne zakażenia układu moczowego. Lekarz nie zlecał żadnych dodatkowych badań, poza ogólnym i posiewem. Rozpisywaliśmy na każdą wizytę dzienniczek mikcji. Córka dostała leki (driptane i doxar), które nie poprowiały stanu, a wprowadziły ogromne zakażenie, które ten sam lekarz nazwał "tykajaca bombą". Wypisał antybiiotyk. Kazał czekać...aż się polepszy. Wizyty były co 4 miesiące, lekarz ...
Opinia dodana przez: Joanna

Słomińskiego 17 lok. 7

Nie polecam tego człowieka, nie pomógł nam nawet w 1 % , wizyta trwala moze 10 minut , z czego 5 odpowiadal na moje pytania jak mantre:" ja nic na to nie moge poradzic ". Najbardziej "podobala " mi się wypowiedz;" a co ja mam rengena w oczach"? . Koszt wizyty - 150 zł. Za co? Za niekompetencję

Urolodzy dziecięcy w Warszawie