lekarz Jerzy Milejski

1,9
1,7
2,2
1,8

Karygodne zachowanie!!! Brak szacunku do pacjenta. Lekarz przy pretensji, problem, że w ogóle do niego sie przychodzi. Taki lekarz nie powinien w ogóle się nazywać lekarzem!!

Najgorszy "lekarz" z jakim miałem styczność. Opryskliwy, stale patrzący w monitor. Pacjent dla niego to intruz .

Lekarz DRAMAT. Teleporada to nieporozumienie. Odmówił pomocy przy bólu ucha i uparcie kierował na test covid. Gdyby była ocena 0 to taką bym dała.

Beznadziejny , do kitu , nie udziela pomocy, daje skierowanie na badanie na cowid mimo brakuje objawów, nie polecam, nigdy więcej

Ostatnia moja wizyta, lekarz niesympatyczny, beznadziejne podejście do prośby o skierowanie na badania, których nie wykonywałam od kilku lat, niemiły, arogancki, wręcz wredny, nie powinien być lekarzem. Nie polecam nikomu. Zero profesjonalizmu. Poza tym nie wywietrzony pokój, zaduch i brzydki zapach.

Lekarz beznadziejny, nie słucha pacjenta, nie ufa pacjentowi, nie wydaje skierowań , nie polecam tego lekarza

Beznadziejny, nieempatyczny, nie potrafiący racjonalnie ocenić stanu pacjenta. Nie polecam, szkoda nerwów.

Lekarz sympatyczny, zainteresowany indywidualnym zdrowiem pacjenta - kiedy ostatnio przyszłam po rutynowe wypisanie recept, doktor przejrzal moje „cv”, jedna z recept wypisal bez problemu, o drugi lek zapytal czy starczy jeszcze na pare dni i zlecil skierowanie na badania, zeby wiedziec, czy nie zmienic mi dawki, bo ostatnie wyniki byly sprzed kilku miesiecy, wiec w przeciwienstwie do innych opinii tutaj uwazam, ze jest osoba kompetentna zarowno jesli chodzi o wypisywanie recept jak i zlecanie badan

Lekarz to za dużo powiedziane. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Totalna ignorancja. Najlepiej jak pacjent sam sie zdjagnozuje i wskaże leki jakie mu potrzeba, byle nie na recepte, a pan doktor przytaknie... O badaniach w ogóle można zapomnieć. Stanowczo odradzam tego Pana. Pan doktor nie ma pojęcia z kim jego przychodnia ma podpisane umowy na badania... wprowadza w błąd i bagatelizuje objawy choroby...

Lekarz beznadziejny. Poprosiłam o skierowanie na badania w kierunku raka, bo moja mama zmarła na tę chorobę i profilaktycznie chciałam się przebadać. Lekarz stwierdził tylko, że profilaktyka to zdrowe żywienie i nie dał żadnych skierowań.