lekarz Jerzy Milejski

1,9
1,7
2,2
1,8

Odradzam wszystkim! Ten lekarz odmówił mi opieki! Jerzy Milejski kompletnie nie ma szacunku do człowieka, skwitował moją wizytę słowami: "nie mam czasu na głupie rozmowy, jak Pani chce może iść nawet do ministra" A czemu się tak oburzył? Bo poprosiłam o skierowanie na podstawowe badania, których nie robiłam już kilka lat. Stwierdził, że nie będzie rozdawał skierowań na życzenie. Poza tym nie zbadał mojego chorego gardła. Powiedziałam, że miałam kiedyś podwyższony cholesterol (200)- na co stwierdził, że to żadne podwyższenie. Cały czas niewzruszenie patrząc w komputer, zbywał mnie mówiąc, że ...

Odradzam wszystkim! Ten lekarz odmówił mi opieki!
A czemu się tak oburzył? Bo poprosiłam o skierowanie na podstawowe badania, których nie robiłam już kilka lat. Stwierdził, że nie będzie rozdawał skierowań na życzenie. Poza tym nie zbadał mojego chorego gardła. Powiedziałam, że miałam kiedyś podwyższony cholesterol (200)- na co stwierdził, że to żadne podwyższenie. Cały czas niewzruszenie patrząc w komputer, zbywał mnie mówiąc, że jak mam ochotę na badania to prywatnie. Dramat.

tu Monika, i powiem tyle że doktor kazał ściągnąć sweterek a nie bluzeczkę. Byłam zachwycona. Polecam każdemu. Każdy musi ściągać sweterki. Bluzeczki i wszystko co tam ma pod ręką. Pozdrawiam, Monika.

ściągamy buciki, kładziemy torebeczki, i zdejmujemy majteczki, rajstopki mogą pozostać na miejscu. Leczenie nadzwyczaj profesjonalne i rzetelnie zdiagnozowane. Polecam serdecznie.

"Lekarz" nie szanuje godnosci pacjenta, traktuje pacjenta z gory, kazal mi "zdjac bluzeczke " do osluchaania choc wszystko odslonilam do badania, nalegal bym zdjela ta bluzke , w gabinecie byl takze student(?), odmowilam stanowczo twierdzac ze sie krepuje,a pozatym naprawde wszystko bylo odkryte do osluchania, zapytalam czego jeszcze potrzebuje skoro wszystko jest odkryte.urazilam jego lekarskie ego- mloda pacjentka sprzeciwila sie lekarzowi w obecnosci studenta. Lekarz mnie nie zbadal, poszlam do innego LEKARZA, ktory nie kaze sciagac niepotrzebnej garderoby. P.s. Wczesniej kobieta wyszla z gabinetu powiedziala ze lekarz jest bardzo niemily i sie poplakala przez niego. Widac jego hobbym nie jest leczenie ludzi...... Odradzam

nie polecam, co to za lekarz, który wcale się nie odzywa do pacjenta, nie przeprowadził żadnego wywiadu, ja sie odzywalem a jego to jakby nie interesowało, żadnych pytań mi nie zadał i nic nie powiedział. Rzeczywiście skłaniam się do opinii poprzedniej, że chyba mysli, że pacjenci symulują... poprosiłem o podstawowe badania, bo nie robiłem ponad 2 lata a to chyba mi sie należy i ociągając się wypisał mi je, ale BARDZO podstawowe. No i wyniki potwierdziły moje podejrzenia, ale nie poszedłem już do niego.... Bardzo nie polecam.

w zupełności zgadzam się z opiniami, nie dość, że nie poświęca uwagi pacjentowi bardziej zaintrygowany klikaniem myszką i odznaczaniem w komputerze, chyba boi się wypisywać recept, diagnoza proszę coś cobie kupić w aptece może gripex, jak bym wiedział co mi jest to bym nie chodził po poradę, są w tej przychodni inni bardziej kompetentni lekarze, mam wrażenie, że Pan Doktor to tylko figura, nie dość, że żadko chodzę do lekarza to jeszcze spotykam się z taką obsługą

Nie polecam! Po wizycie u lekarza stwierdzil ze symuluje. Umowilem sie na wizyte u innegro lekarza i szczegolowe badania wskazaly na obecnosc kamienia na nekach.

Nie polecam,lekarz praktycznie nie rozmawia z pacjentem, nie interesuje go jego stan zdrowia, leczy doraźne objawy

Ja również nie polecam doktora Milejskiego. Podczas wizyty nie otrzymałam ani należytej uwagi, ani należytej porady, ani odpowiednich leków (właściwie - żadnych leków - decyzja doktora była analogiczna: "Trzeba wyleżeć"). Na moje pytanie, czy nie należałoby może przebadać mnie dokładniej, ponieważ bardzo męczący kaszel i katar mam już od ponad miesiąca, w odpowiedzi dostałam jedynie lekceważące spojrzenie i pytanie: "A po co?" Po wizycie mój stan się pogorszył, leżałam kilka dni z gorączką powyżej 39 stopni, leczyłam się na własną rękę. Przewalczyłam przeziębienie (?), ale kaszel i katar nie ustąpiły (jestem 3 tyg. po wizycie).

Zdecydowanie nie polecam. Przy silnym przeziębieniu i gorączce 39 (to była moja pierwsza gorączka od czasów niemowlęcia, a więc coś poważnego) nie dostałam żadnych leków. Jego porada była - wyleżeć. Efekt takiej porady był taki, że po dwóch tygodniach poszłam do innego lekarza nadal z gorączką i dodatkowymi dolegliwościami, takimi jak ból gardła i ból zatok. Ten drugi lekarz stwierdził, że teraz przez dłuższy czas będę musiała leczyć te zatoki i był oburzony faktem, iż nie otrzymałam kompetentnej porady i odpowiednich leków wcześniej.