lekarz Jerzy Otfinowski

Chirurg ogólny

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!

Naprawde wspaniały lekarz,uczciwy,rzetelny,miałem operacje woreczka,jestem zadowolony,gdybym wiedział że tak sie to wszystko lagodnie potoczy to zdecydowal bym się wcześniej,naprawde nigdy nie spotkałem takiego dobrego lekarza.

Uprzejmy i fachowy lekarz oraz konsekwentny w swoim postępowaniu. To on wykonał mi operację i dzięki Niemu nadal żyję.

wspanialy specjalista,lekarz z prawdziwego zdazenia!!!!!Po raz pierwszy trafilam do tak wspanialego lekarza,choc odwiedzilam ich niemalo!!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tarnów"?

Piotr Bodzioch

Chorzów
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
Bytom
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
Mielec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
Jaworzno