dr n. med. Jerzy Pacholski

Internista, Endokrynolog

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

Do doktora chodzę od 12 lat. Trafnie rozpoznał miją chorobe i podjął leczenie. Bardzo miły, uprzejmy, potrafi słuchać. Kompetentny fachowiec i wspaniały człowiek. Gorąco polecam.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do Pana Jerzego już po paru wizytach. Zazwyczaj moje wizyty u endokrynologa trwały 5 minut i kończyły się na wypisaniu recepty. Bardzo cieszę się, że ktoś w końcu porządnie mnie przebadał i wypowiedział się na temat mojego zdrowia. Mam 20 lat, tarczycę wycięto mi w całości 2 lata temu i od tamtego czasu nigdy nie otrzymałam tak miłej i profesjonalnej pomocy. Może miałam pecha. Tak czy inaczej, bardzo polecam!

Jestem wymagającym pacjentem i u wielu lekarzy już byłam.... ale jestem pod wrażeniem doktora Pacholskiego! Spokój, kompetencja, uprzejmość i przede wszystkim: trafna diagnoza, zrozumiałe przedstawienie różnych sposobów leczenia i wybór jednego z nich wraz z pacjentem.

Lekarz godny polecenia, dziś mało takich. Miły, uprzejmy, pacjent nie czuje się intruzem, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć, bo następny czeka. Polecam. JW

Polecam. JW

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław