dr n. med. Jerzy Świtała

2,9
2,6
2,9
2,5

Pan dr Jerzy Świtała jest z pewnością jednym z najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Leczę się u niego już kilkanaście lat. Ogromna wiedza i praktyka. To wybitny profesjonalista w swojej dziedzinie. W stawianiu diagnozy merytoryczny i rzeczowy. Szczerze wszystkim polecam.

bardzo duzo ludzi zakarza co jest dlugim pobytem w szpitalu i jest drugi urolog nieznam nazwiska podam rysopis wysoki szczuply ma czarne wlosy robi to samo

Nie polecam. Liczy przede wszystkim na zapłatę. Zbyt nało poświęca czasu.

Nie polecam. Liczy przede wszystkim na zapłatę. Zbyt nało poświęca czasu.

Pan Doktor świetnie zna się na swojej pracy. Rzeczowo podchodzi do pacjenta i potrafi wytłumaczyć konieczność sposobu leczenia. Wzbudza sympatię w kontakcie. Polecam tego lekarza.

kosztowny, mówi wprost ile będzie kosztowało

kosztowny, mówi wprost ile będzie kosztowało

Pan dr.pracuje w szpitalu na Arkońskiej.Jest ordynatorem urologii.Nie mogę zarzucić że jest złym fachowcem,ale za swoje usługi po cichu chce ...............!

Doktor ma świetne doświadczenie, co zdecydowanie przekłada się na jego kompetencje zawodowe. Za te 150 zł robi dużo więcej niż można by się spodziewać. Polecam.

nie bede lekarza ocenial.bylem w gabinecie dwie wizyty a moja dolegliwosc nadal istnieje.moze moja wina jest ze powiedzialem gdzie pracuje i dlatego wizyta byla tak droga w stosunku do innych urologow.pierwsza wizyta 150zl druga 120 zl.ja osobiscie u pana doktora w gabinecie juz sie nie pojawie.