dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Odkąd przeprowadziłam się do Poznania, korzystam jedynie z usług doktor Krygowskiej. Jest to osoba o dużej wiedzy, którą dodatkowo potrafi przekazać. Podczas wizyty można bez problemu otrzymać odpowiedź na każde pytanie, a wszystko przebiega w miłej atmosferze. Polecam!

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor za to że jest tak wspaniałym lekarzem...Polecam w 200 %. Na pewno kolejną ciążę będę prowadzić pod Pani opieką ;)

Doktor Joanna Krygowska-Zielińska to według mnie najlepszy ginekolog w Poznaniu. Jak na razie nie planuję co prawda ciąży i moje wizyty są raczej standardowe, ale jeśli kiedykolwiek będę spodziewać się dziecka, to Pani Zielińska będzie osobą, u której zamierzam przejść całą ciążę, ponieważ jest to ktoś, komu jestem w stanie mocno zaufać :)

Pani Krygowska to prawdziwy skarb wśród ginekologów. Każda wizyta u niej przebiega w sposób absolutnie bezstresowy i bezproblemowy. Zawsze jest miła, uśmiechnięta i chętnie pomaga w każdej kwestii związanej z ciążą. Takich lekarzy obecnie to ze świecą szukać!

Jako stała pacjentka Pani doktor jestem bardzo zadowolona z wizyt. Mam do niej zaufanie i wiem, że każdemu pacjentowi poświęca dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Moje koleżanki również są bardzo zadowolone, także w czasie prowadzenia ciąży. Solidny specjalista :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
Kępno
Med-Polonia gabinet dietetyczny