lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewelacyjna pani doktor. Bardzo cierpliwa, poświęcająca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie odczułem żadnego pośpiechu nawet gdy wchodziłem już z pewnym opóźnieniem. Bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Przebieg leczenia zupełnie bezbolesny a i jakość wykonanej pracy na najwyższym poziomie. Kiedyś gdy byłem na wakacjach na południu Polski i trafiłem z bólem do innego dentysty, lekarka od razu spytała gdzie miałem wykonywane tak piękne wypełnienia. Bardzo gorąco polecam panią doktor.

Przemiła i bardzo kompetentna lekarka,która bez bólu wyleczyła mi wszystkie zęby....A było tego trochę,niestety!Polecam wszystkim spanikowanym..Nieprawdą jest,że w gabinecie jest stary sprzęt.Ceny są naprawdę konkurencyjne,a materiały i wszelkie urządzenia jak w innych gabinetach.Asystentki też bez zarzutu.

Witam, U p. Asi leczę się kilka lat, wcześniej przez wiele u jej mamy p. Strzyżewskiej. Obydwie panie cechuje wielki talent do tego zawodu, wiedza merytoryczna oraz cierpliwość i świetne podejście do pacjenta. Przy takim podejściu zdarzają się opóźnienia ale to jest koszt dokładności i solidności z jakim wykonywane jest leczenie. Ceny są na poziomie średnim ale naprawdę warto zapłacić za dobrze wykonaną pracę, za którą w "klinikach dentystycznych" płaci się o wiele więcej.

Witam,

Podziwiam spokój p.doktor.Przewija się u niej dużo dzieci i ma do nich ogromną cierpliwość.Polecili mi ją moi znajomi i nie zawiodłam się.Chwalę się wszystkim jakie mam piękne wypełnienia.Zęby jak nowe.Znieczulenie podawane przez p.doktor jest zupełnie bezbolesne.Gorąco polecam.Wstyd się przyznać ,ale nie wiem dlaczego tak długo omijałam dentystę.

Najlepsza dentystka u jakiej kiedykolwiek byłem. Miła, uprzejma, bardzo pewnie czująca się w tym co robi. Zawsze uśmiechnięta. Nie czuje się pośpiechu podczas wizyty - zawsze przeznacza na pacjenta tyle czasu ile wymaga tego leczenie. Niestety są z tym związane pewne opóźnienia w godzinach wizyt ale wolę zawsze trochę poczekac i mieć pewność dobrze wykonanej roboty niż być przyjętym idealnie o czasie i mieć usługę wykonywaną z zegarkiem w ręku, co niestety jest częstym przypadkiem u innych lekarzy - nie tylko dentystów. Polecam wszystkim. Jednym słowem profesjonalnie, w miłej i bezstresowej atmosferze - nawet polubiłem wizyty u dentysty bo dzięki Pani Urban okazało się że nie jest to takie straszne :-)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Wejherowo"?

DENTYSTA Indywidualna Praktyka Lekarska
Sobieskiego 227
Wejherowo

indywidualna praktyka lekarska
chopina 10 a
84-200 Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3

Rafałko Stomatologia